Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2020-09-18

Skirmantas Malinauskas paatviravo, kiek kartų daugiau uždirba palikęs Vyriausybę

Šį vakarą 19.30 LNK studijoje užvirs karšta kova.  Artėjant rinkimams, nuspręsta išsiaiškinti,  ko iš tiesų  žmonės eina į valdžią ir kokių pagundų patiria tapę, pavyzdžiui, merais ar Seimo nariais.

Buvęs Kauno meras Vytautas Šustauskas įsitikinęs: į Seimą  ir apskritai politiką žmonės veržiasi tik dėl  asmeninės naudos. „Būnant meru pinigų nereikia toli ieškoti, atneša, ane, Šimašiau?“ – vos prasidėjus filmavimui  Vilniaus merą užpuolė V.Šustauskas. Buvęs politikas, o dabar jau pensininkas prisipažino, kad būnant Kauno meru jis pats ne sykį sulaukė interesantų su vokeliais. Sykį ant jo stalo buvo padėta net 600 000 litų. Bet vyras pinigų atsisakė. „Durnas buvau, dabar Majamy gulėčiau“, – „KK2 penktadienyje“ šį vakarą 19.30 val. rėš V. Šustauskas.

Vilniaus meras Remigijus Šimašius neneigė, kad anksčiau gundymų dovanomis sulaukdavęs ir jis, tačiau, kai interesantams buvo kategoriškai atsakyta, pasiūlymai baigėsi. O štai Širvintų merė Živilė Pinskuvienė dovanų yra gavusi ir delno dydžio auksinę sagę ir 500 eurų vertės deimantų parduotuvės čekį. Žinoma, brangias dovanas ji taip pat grąžino. Skandalingą istoriją „KK2 Penktadienyje“ papasakos ir buvusi Seimo narė Aurelija Stancikienė, kuriai vienas kolega, tuometis Seimo narys, pasiūlė 2 tūkst. eurų už „vieno projekto paramą“.

 Visi „KK2 penktadienio“ svečiai tvirtins: į politiką einama tikrai ne dėl algų. „Gyvename mes tikrai ne iš algų“, – prisipažins beveik 18 metų parlamente praleidęs Bronius Bradauskas, o jo žodžiai įžiebs diskusiją: iš ko tuomet gyvena politikai?

Dar daugiau aistrų įplieks buvusio Sauliaus Skvernelio padėjėjo Skirmanto Malinausko istorija. Dirbdamas Vyriausybėje jis gaudavo maždaug  apie 2 tūkst. eurų, o dabar per mėnesį uždirba… 17 tūkst. Išgirdęs tokias sumas, Vytautas Šustauskas tiesiog paklaiko, juk paties pensija – vos 240…

Prakalbus apie pajamas ir įvairias rinkimines netektis „KK2 penktadienio“ herojų santykiai  kardinaliai pasikeis, nes Skirmantas Malinauskas Vytautui Šustauskui netikėtai įteiks pluoštą pinigų. Už ką? Ir ar Vytautas priims pinigus?

Nenuspėjama ir labai audringa diskusija  – jau šį penktadienio vakarą 19.30 per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Sponsored video


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: