Skirta lėšų pirčiai įrengti

Ukmergės rajono Savivaldybės taryba Visuomenės sveikatos biurui skyrė 50 tūkst. eurų pirties įrengimui.

Kadangi gegužę Gruodžio 17-osios gatvėje veikusi miesto viešoji pirtis buvo uždaryta, rajono meras gegužės 28 dienos potvarkiu sudarė darbo grupę pirties paslaugų teikimo klausimui spręsti. Šį klausimą nagrinėjo ir 2011 metais sudaryta darbo grupė. Prieš trejus metus ji buvo priėjusi išvados, kad tinkamiausios pirties įrengimui yra Klaipėdos g. katilinėje Nr. 2 esančios patalpos. Dabartinė darbo grupė nagrinėjo pirties įrengimo variantus ,,Šilo“ pagrindinės mokyklos baseine ir UAB ,,Ukmergės šiluma“ katilinėje Nr. 2 (Klaipėdos g. 5a). Buvo važiuota į vietas, į posėdžius buvo kviečiami įstaigų vadovai, projektavimo, statybos įmonių specialistai, finansininkai.

Išnagrinėjus teikiamus pasiūlymus darbo grupė priėjo išvados, kad geriausia vieta įrengti pirtį būtų UAB ,,Ukmergės šiluma“ katilinės nenaudojamose, buvusiose darbuotojų buitinėse patalpose. ,,Šilo“ pagrindinės mokyklos baseine pirties įrengimui pagal higienos normas trūksta ploto, be to, vieša pirtis būtų mokyklos pastate.

Darbo grupėje buvo svarstoma, kas galėtų teikti pirties paslaugas. UAB ,,Ukmergės šiluma“ yra pelno siekianti įmonė, todėl skiriant savivaldybės biudžeto lėšas pirties įrengimui didėja įstatinis kapitalas. Nutarta, kad paprasčiau yra su savivaldybės biudžetinėmis įstaigomis, savivaldybė gali joms skirti lėšas savivaldybei priskiriamų funkcijų vykdymo finansavimui. Tokios įstaigos yra rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras ir Nestacionarių socialinių paslaugų centras. Darbo grupė siūlo, kad pirties paslaugas teiktų Visuomenės sveikatos biuras.

Praėjusiame posėdyje, vykusiame rugpjūčio 27 dieną, Savivaldybės taryba nusprendė pavesti Ukmergės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui teikti pirties paslaugas. Taip pat sprendime buvo pažymėta, jog lėšų pirties įrengimo išlaidoms bus skirta tikslinant 2015 metų savivaldybės biudžetą.

Nuotraukoje: Viešoji miesto pirtis bus įrengta Klaipėdos gatvėje esančios katilinės patalpose.

 

gimtoji_zeme


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: