Skirta lėšų Šiaurinės gatvės dalies bei J. Biliūno, Elektronikos ir Tinklų gatvių modernizavimui

Ekonomikos ir inovacijų ministerija 14 šalies savivaldybių paskirstė beveik 25 mln. Eur 22 infrastruktūros projektams įgyvendinti. Panevėžio miesto savivaldybei iš valstybės biudžeto skirta 1,6 mln. Eur.

„Įgyvendinus projektus ir atnaujinus miesto infrastruktūrą atsivers galimybės pritraukti dar daugiau investicijų, sukurti naujas darbo vietas ir žinoma taip skatinti šalies ekonomiką. Tikimės, kad šiomis teritorijomis vykstančio transporto srauto nukreipimas bus naudingas ne tik verslo bendruomenei, bet ir vietos gyventojams“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna. 

Ekonomikos ir inovacijų ministerija šiek tiek daugiau nei 800 tūkst. skyrė Šiaurinės g. dalies (nuo Pramonės g. iki Smėlynės g.) II ir III etapų bei 800 tūkst. Eur – J. Biliūno, Elektronikos, Tinklų g. įrengimo/modernizavimo darbams atlikti.

Įgyvendinant J. Biliūno, Elektronikos, Tinklų g. projektą abipus Elektronikos gatvės bus įrengtas naujas apšvietimas, pėsčiųjų ir dviračių takai, atnaujinami želdiniai, nuovažos, mažoji architektūra ir kt. Bus sutvarkyta daugiau kaip 16 tūkst. kv. m erdvė.

Antruoju Šiaurinės gatvės rekonstrukcijos etapu nuo Amerikos iki Smėlynės g. bus baigta nutiesti dviejų eismo juostų gatvė, įrengti pėsčiųjų ir dviračių takai, apšvietimas. Įgyvendinant trečiojo etapo darbus bus sumontuotos akustinės, triukšmą slopinančios sienelės.

Tiek Šiaurinės gatvės rekonstrukcijos, tiek J. Biliūno, Elektronikos, Tinklų g. projekto darbai bus įgyvendinami keliais etapais.  

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: