Skirtingų kojinių diena “Šviesos” ugdymo centre

Kovo 21 dienos tikslas visame pasaulyje – didinti sąmoningumą, supratimą ir toleranciją formuojant teigiamą visuomenės požiūrį į Dauno sindromą turinčius žmones, stiprinti jų ir jų šeimų integraciją į visuomenę.

Dauno sindromas nėra liga, tai dėl įgimto 21 chromosomos defekto pasireiškiantis genetinis sutrikimas.

Centro bendruomenė labai gerbia ir vertina kiekvieno mokinio išskirtinumą ir kitoniškumą. Minint šią dieną ir išreiškiant palaikymą bei toleranciją Dauno sindromą turintiems žmonėms, visame pasaulyje mūvimos skirtingos vienos poros kojinės, simbolizuojančios kitoniškumą.

Šiandien Panevėžio “Šviesos” ugdymo centro bendruomenė buvo pakviesta mūvėti skirtingas kojines, tokiu būdu išreiškiant tolerantišką ir vieningą požiūrį į žmones su šia negalia. Savo draugams “saulytėms” dėmesį ir palaikymą parodėme susirinkdami kartu linksmai ir spalvingai fotosesijai.

Prie mūsų prisijungė Rimi ambasadorė Inga Burbulienė, kuri  padovanojo vaikams  spalvotų kojinių. Išreikšdami solidarumą ir palaikymą Ukrainai piešėme geltonos ir mėlynos spalvos kojines, kuriomis papuošėme centro erdves. Mūsų centro mokiniams labai svarbu padėti visuomenei formuoti palaikantį požiūrį į iš dalies kitokį, bet tuo pačiu labai panašų, norintį būti suprastu ir priimtu.

Psichologės: Jurga Žiogė, Dovilė Šukienė

Socialinė pedagogė Ingrida Antanaitė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: