Lietuvos naujienos - Verslas - 2020-05-15

Skirtingų rūšių bituminės čerpės plačiam pasirinkimui

Kokybiškos bituminės čerpės bus nepamainomas sprendimas dengiant šlaitinius stogus. Išvaizdžios čerpės leis įgyvendinti įvairius dizaino sprendimus ir tuo pačiu sukurti ilgaamžę, tvirtą, įvairiems aplinkos veiksniams atsparią stogo dangą. Sužinokite daugiau apie bituminių čerpių pasiūlymus ir išsirinkite medžiagų stogo dangai gera kaina!

Didžiausi bituminių čerpių privalumai

Montuoti bitumines čerpes yra vienas greičiausių, pigiausių ir patogiausių sprendimų įrengiant stogo dangą. Ši čerpių rūšis yra greitai ir lengvai montuojama, o apsauginės jų funkcijos ne ką prastesnės, nei kitos rūšies čerpių. Sumontuotos čerpės patikimai saugo stogo dangoje esančias medžiagas nuo drėgmės, vėjo, šalčio, nepalankių oro sąlygų ir padeda išlaikyti patvarų bei ilgaamžį stogą. Tai vienas efektyviausių ir taupiausių sprendimų siekiantiems sutaupyti ir gauti kokybišką produktą.

Platus bituminių čerpių pasirinkimas

Pristatomos skirtingo dizaino, spalvų ir atspalvių čerpės įvairiems poreikiams. Stogo dangos medžiagas tiekiančiose įmonėse visuomet atrasite itin platų čerpių asortimentą, kuris leis įgyvendinti norimus dizaino sprendimus ir sukurti kai ką unikalaus bei nepaprasto. 

Išsirinkite norimą bituminių čerpių rūšį pagal spalvą, raštus bei techninius parametrus. Kiekviena čerpių rūšis pasižymi skirtingomis savybėmis ir montavimo galimybėmis, todėl prieš priimant sprendimą naudinga pasikonsultuoti su specialistais.

Kokybiškos ir ilgaamžės bituminės čerpės su ilgalaike garantija Jūsų poreikiams! Įsigykite skirtingų rūšių bituminių čerpių, kurios leis sukurti norimą stogo dangą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: