Skyrybos: ką tokiu atveju pataria advokatas?

Advokatas yra tas specialistas, į kurį patarimo galite kreiptis ypač įvairiais gyvenimo atvejais. Ir skyrybos, neabejotinai yra vienas jų. Taigi, kokių patarimų, prasidėjus šiam procesui, gali suteikti advokatas?

Siūlo kreiptis į į kitus specialistus

Dažnas advokatas pirmiausia atkreipia dėmesį į tai, kad jis tikrai nėra vienintelis specialistas, į kurį reikėtų kreiptis skyrybų procesui prasidėjus. Dažnas advokatas primins, kad skyrybos yra labai ryškus gyvenimo posūkis, reikšmingas visai šeima, todėl svarbi ir kitų specialistų pagalba. Tad, jei tik turite galimybę, būtinai bendradarbiaukite ne tik su advokatais, bet ir su psichologais. Pastarieji suteiks itin vertingų žinių bei patarimų, kaip elgtis, pasikeitus šeimos sudėčiai bei modeliui. Skyrybos ypač sunkiu išbandymu tampa ir vaikams, todėl jiems taip pat bus negailima vertingų patarimų, kaip prisitaikyti prie pasikeitusios situacijos ir lengviau išgyventi pokyčius.

Išbandykite viską, kas leistų šeimą išskirti abipusiu sutarimu

Advokatas taip pat primena, kad reikėtų išbandyti viską, kas abiems pusėms leistų prieiti prie vienintelės išvados, kad skyrybos turėtų įvykti abipusiu sutarimu. Jei tik priimamas toks sprendimas, tuomet viskas vyksta kur kas paprasčiau, lengviau ir greičiau. Ne paslaptis, kad skyrybos jau ir taip yra ypatingas įvykis gyvenime, todėl, jei tik bus priimtas sprendimas skirtis abipusiu sutarimu, tiek abiems pusėms, tiek vaikams išgyventi šį įvykį bus tikrai kur kas paprasčiau. Tačiau ir tai dar ne viskas – advokatas primena, kad toks sprendimas yra puikus ir dėl dar vienos priežasties – lauks mažesnės išlaidos.

Aptarkite ir augintinių klausimą

Savaime suprantama, viena svarbiausių dalykų, yra klausimas, su kuo liks vaikai. Gera žinia ta, kad advokatai dalijasi patirtimi apie tai, jog didžioji dalis besiskiriančių porų geba taikiai dėl to susitarti. Tačiau dažnas advokatas primins, kad augintiniai – taip pat gyvos būtybės, kuriems irgi reikia šilumos, meilės bei rūpesčio, todėl būtų puiku, jei besiskiriantieji sugebėtų ir gyvūnų globos klausimą aptarti draugiškai, tokiu būdų sukeldami kuo mažiau streso visiems – tiek sau, tiek gyvūnams.

Ar tikrai išbandyta viskas?

Skyrybos – ne visada pati geriausia išeitis, todėl kiekvienas advokatas paklaus, ar jau tikra viskas yra išbandyta? Ar kito kelio nėra? Advokatas taip pat  netruks paklausti, ar prieš apsilankydami jo kabinete, apsilankėte pas kitus specialistus? Praktika rodo, kad daugybė porų, priėmusių sprendimų skirtis, tikrai dar nebūna išbandžiusios visų galimų variantų. Taigi, jei jau kuris laikas balansuojate ant skyrybų ribos, pirmiausia turėtumėte ne skubėti įteikti skyrybų dokumentus, tačiau išbandyti apsilankymus pas įvairių sričių specialistus, kurie apdėtų spręsti iškilusias problemas bei detalizuotų galimus sprendimus. Taippat labai svarbu, kad abu sutuoktiniai irgi rodytų norą ir dėtų pastangas tam, kad išliktų kartu – noriai imtųsi naujovių, priemonių, kurios padėtų keisti esamą  situaciją.

Konsultacija – būtinas žingsnis

Dažnas advokatas primena ir tai, kad konsultacija tikrai yra būtinas žingsnis. Jei sprendimas skirtis jau yra priimtas ir tikrai nesiruošiate jo keisti, būtina pasikonsultuoti su pasirinktu advokatu. Konsultacijos metu, bus įvertinta padėtis bei jos rimtumas, gausite naudingų žinių apie tai, kaip elgtis toliau ir nuo ko pradėti skyrybų procesą. Na, ir, žinoma, taip pat sužinosite preliminarią proceso kainą, todėl bus  kur kas lengviau planuoti biudžetą.

Skyrybos – ypatingas įvykis gyvenime. Tačiau gera žinia ta, kad egzistuoja daugybė būdų ir yra ypač daug specialistų, kurie galėtų padėti pagerinti esamą situaciją bei išvengti skyrybų. Na, o, tuo atveju, jei jau vis tiek bus priimtas sprendimas skirtis, belieka tik pridurti, kad tinkamus sprendimus įgyvendinti padės šioje srityje besispecializuojantys advokatai.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: