Pradžia Bendruomenės naujienos Smagi popietė Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centre

Smagi popietė Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centre

0

Jau daugelį metų tęsiasi Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazijos ir „Šviesos“ ugdymo centro draugystė. Kovo 1 dieną 1a ir 2a klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų metodininkų Jūratės Laučienės, Miglės Ruzienės ir Vytauto Murausko aplankėme savo draugus „Šviesos“ specialiojo ugdymo centre. Čia vyko Kaziuko mugė.

Šventojo Kazimiero garbei skirtoje šventėje sukosi šokėjų poros, rateliai. Vieni kitus mokėme šokių ir žaidimų, tolerancijos ir supratimo. Visi kartu prisiminėme, kad Šventasis Kazimieras buvo gabus valdovas, sumanus ir išmintingas. Jis yra Lietuvos jaunimui kaip tobulo krikščionio pavyzdys ir paskirtas jaunimo globėju.

Renginio pabaigoje apsikeitėme padėkomis ir saldžiomis dovanomis.

Dėkojame „Šviesos“ specialiojo ugdymo centro administracijai ir mokytojai Rimai Makočiūnaitei už kvietimą, gražią šventę ir draugystę.

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.