Socialdemokratai dar neturi delegato į vicemerus

Šiandien LSDP Panevėžio miesto skyrius rinkosi į pakartotinę ataskaitinę-rinkiminę konferenciją, kurioje turėjo tvirtinti partijos tarybą, kuri deleguotų kandidatą į miesto mero pavaduotojus. Tačiau nesusirinkus kvorumui, konferencija neįvyko.

Praėjusioje socialdemokratų Panevėžio skyriaus ataskaitinėje-rinkiminėje konferencijoje naujuoju pirmininku išrinktas 31-erių Donatas Degenis. Jis tik 8 balsų persvara (79/71) laimėjo prieš Ramūną Vyžintą.

Praeitą kartą spėta patvirtinti dešimt pirmininko pavaduotojų (buvo 7), o tarybos nepavyko sudaryti, nes kelios dešimtys skyriaus senbuvių paliko posėdžių salę. Todėl nelikus kvorumo, nebuvo išrinkta partijos taryba, kuri turi deleguoti kandidatą į naujosios Panevėžio miesto tarybos valdančiąją daugumą.

Anksčiau socialdemokratai į vicemeres buvo numatę skirti Danutę Stanevičienę, tačiau paaiškėjo, kad rinkėjų pasitikėjimą pelniusi politikė pažeidė įstatymus ir iš jos Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) atėmė tarybos narės mandatą. Jos vietą miesto Taryboje užėmė ilgametis partijos ir tarybos narys Rimantas Sankauskas. Tačiau jis į mero pavaduotojo postą nepretenduoja.

Pagal koalicijos Panevėžiui sutartį socialdemokratams atitenka ir savivaldybės administratoriaus pavaduotojo postas į kurį deleguojamas Ramūnas Vyžintas.

Savivaldybės mero pavaduotoju jau dirba tarybos išrinktas Aleksas Varna („Mums svarbu“). Planuojama, kad kitą savaitę gavus STT pažymą apie tinkamumą užimti pareigas, pradės dirbti tarybos patvirtintas administracijos direktorius Tomas Jukna („Kartu“).

Planuojama gegužės mėnesio pradžioje sušaukti antrąjį naujos tarybos posėdį, kuriame bus renkamas antrasis mero pavaduotojas ir administracijos direktoriaus pavaduotojai, kuriais pretenduoja tapti Ramūnas Vyžintas (LSDP) ir Sandra Jakštienė (DP).

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: