Socialdemokratai išrinko delegatus į valdančiąją koaliciją

Šiandien, balandžio 7 d., LSDP Panevėžio miesto skyriaus taryba rinko kandidatus į naujai formuojamą Panevėžio miesto savivaldybės valdančiąją daugumą. Pagal preliminarų susitarimą, miesto socialdemokratams priklausytų miesto mero pavaduotojo ir vieno iš administracijos direktoriaus pavaduotojų postai.

LSDP Panevėžio miesto tarybos sprendimu (slaptu balsavimu) į miesto mero pavaduotojus deleguojama laikinai skyriaus pirmininko pareigas einanti Danutė Stanevičienė, o į direktoriaus pavaduotojus – Ramūnas Vyžintas.

Ilgametis skyriaus pirmininkas Povilas Vadopolas jau ankščiau yra teigęs, kad Ramūnas Vyžintas yra puikus kandidatas ne tik į savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo postą, bet ir į direktorius. Anot jo, miestas turi istorinę galimybę ūgtelėti ir išlipti iš duobės, nes savivaldybės administracijai turi vadovauti tikras šeimininkas, išmanantis vadybą, ekonomiką, miesto ūkį.

Pirmasis naujojo šaukimo Panevėžio miesto tarybos posėdis numatytas balandžio 17 d.

Preliminariais duomenimis valdančiąją daugumą Panevėžyje turėtų sudaryti aštuoni judėjimo „Kartu“, keturi socialdemokratų, du visuomeninio komiteto „Mums svarbu“ ir trys Darbo partijos išrinkti nariai.
 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: