Lietuvos naujienos - Politika - 2016-11-09

Socialdemokratai pasirašė koalicijos sutartį su Valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Lietuvos socialdemokratų partija šiandien sutartimi ir koalicijos partijų vadovų parašais patvirtino sudaranti naują valdančią koaliciją su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga.

„Socialdemokratai, gerbdami rinkėjų valią ir siekdami toliau kurti socialiai teisingą, visais požiūriais stabilią ir konkurencingą valstybę, susitarė dirbti kartu su rinkimų laimėtojais – Valstiečių ir žaliųjų sąjunga,“ – sako socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius, kartu su Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininku Ramūnu Karbauskiu pasirašę koalicijos sutartį.

Naujos valdančiosios koalicijos sutartyje numatyta, kad koalicijos partneriai suderino programines nuostatas ir jas apibendrino Vyriausybės programos projekte.

Taip pat koalicijos partneriai susitaria kartu sudaryti koalicinę vyriausybę.

Socialdemokratai akcentuoja ir tai įtvirtino koalicijos sutartyje, kad dėl kai kurių klausimų, susijusių su vertybinėmis nuostatomis – asmenvardžių rašymo, šeimos apibrėžimo įtvirtinimo Lietuvos Respublikos Konstitucijoje, partnerystės įteisinimo, žmogaus gyvybės nuo prasidėjimo momento apsaugos – koalicijos partneriai apsispręs savarankiškai.

Sutartyje taip pat numatyta, kad koalicijos darbui koordinuoti partneriai suformuos Konsultacinę tarybą, į kurią paskirs po keturis atstovus.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: