Socialdemokratai vykdo visuotinį kandidatų į Seimą reitingavimą: tarp kandidatų ir Ramūnas Vyžintas

Socialdemokratų partija vykdo visuotinį kandidatų Seimo rinkimuose reitingavimą.

Pareikšti savo nuomonę dėl daugiamandatėje kandidatuosiančių politikų sąrašo eiliškumo iki birželio 1 dienos 12:00 val. gali visi Lietuvos žmonės.

Partijos tinklapyje skelbiamame abėcėliniame kandidatų sąraše (https://www.lsdp.lt/balsavimai/) kviečiama pažymėti nuo 10 iki 15 kandidatų, kurie geriausiai atstovautų socialdemokratus rinkimuose ir Seime.

Socialdemokratų partijos lyderis Gintautas Paluckas sako, kad visuomenės išreikšta pozicija remsis teikdamas siūlymą dėl galutinių kandidatų pozicijų sąraše.

„Dėl pandemijos ir karantino šių metų kandidatų atranka į Seimo rinkimus vyko kiek kitaip nei planuota – kandidatų sąrašą reitingavo partijos Taryba.

Kandidatų kėlimo tvarkoje yra numatyta, jog partijos pirmininkas, teikdamas kandidatų sąrašą tvirtinimui, turi teisę šiek tiek koreguoti kandidatų pozicijas sąraše.

Norime objektyvaus požiūrio iš šalies, išgirsti visuomenės nuomonę. Kai keliasdešimt tūkstančių žmonų balsuoja, reitinguoja, tai yra pagrindas siūlant korekcijas sąraše”, – teigia G. Paluckas.

Galutinį kandidatų daugiamandatėje apygardoje sąrašą tvirtins LSDP Taryba.

Socialdemokratai jau yra patvirtinę didžiąją dalį (51 iš 71) kandidatų į Seimą vienmandatėse apygardose.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: