Socialinė akcija „Būk pirmūnas“ aprūpins mokyklinėmis prekėmis daugiau nei 60 Panevėžio rajono moksleivių iš sunkiai besiverčiančių šeimų

Devintus metus visoje Lietuvoje vykstanti socialinė akcija „Būk pirmūnas“ aprūpins mokyklinėmis prekėmis daugiau nei 60 Panevėžio rajono moksleivių iš sunkiai besiverčiančių šeimų. Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Panevėžio rajono skyriaus savanoriai surinko mokyklinių prekių už daugiau nei 1 700 eurų.

Ruošiantis mokslo metų pradžiai mokinių tėvams reikia gan plačiai atverti piniginę norint aprūpinti vaiką būtiniausiomis mokyklinėmis prekėmis. Būtiniausių prekių sąraše ne tik raštinės reikmenys, bet ir sportinė apranga, avalynė, uniforma ir kt. Tai dažnos šeimos galvos skausmas, o ką jau kalbėti apie daugiavaikes, sunkiai besiverčiančias šeimas.

Socialinė akcija „Būk pirmūnas“ padeda sunkiai besiverčiančioms šeimoms spręsti pasiruošimo mokyklai problemą, aprūpindama vaikus mokyklinėmis prekėmis, tokiu būdu mažindama atskirtį tarp mokinių ir padedanti kurti išsilavinusią visuomenę“, – teigė akcijos koordinatorė Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Panevėžio rajono skyriaus pirmininkė Rimgailė Stokytė.

Akcijos savanoriai didžiuosiuose prekybos centruose „Maxima“ panevėžiečius ragino paaukoti sąsiuvinių, pieštukų, tušinukų, penalų, kuprinių ir kitų mokyklinių prekių. Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Panevėžio rajono skyriaus savanoriai surinko mokyklinių prekių už daugiau nei 1 700 eurų. Surinktų mokyklinių prekių sąraše: kuprinės, penalai, rašikliai, pieštukai, trintukai, drožtukai, sąsiuviniai, popierius, žirklės, plastilinas, guašas, akvarelė, flomasteriai, liniuotės, aplankalai ir kt.

Jau artimiausiu metu Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos Panevėžio rajono skyriaus atstovai kartu su seniūnijų socialiniais darbuotojais mokyklines prekes išdalins Panevėžio rajono sunkiai besiverčiančių šeimų vaikams.

Reklama: skaičiuotuvai

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos
Panevėžio rajono skyriaus informacija

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *