Šokio sūkuryje – šimtai gimnazistų

Praėjusią savaitę įvyko vienas iš įspūdingiausių Juozo Balčikonio gimnazijos renginių – šokių vakaras „Sidabrinė naktis“. Tai šventė, į kurią susirenka visa gimnazijos bendruomenė. Trečiokai ir ketvirtokai parodė, ko išmoko per šokių pamokas, jų palaikyti, kaip įprasta, susirinko mokytojai, tėveliai, draugai, į šį vakarą visada mielai grįžta buvę abiturientai.

Pirmoji „Sidabrinė naktis“ įvyko prieš keturiolika metų, tada besimokančiųjų šokti nebuvo daug ir visi jie tilpo gimnazijos aktų salėje. Tačiau choreografijos mokytoja ekspertė Kristina Nainienė į šokio sūkurį kasmet įsukdavo vis daugiau gimnazistų. Jiems ankšta tapo ne tik aktų salė, bet ir Bendruomenių rūmų diskotekų salė. Džiugu, kad miesto savivaldybė sudarė galimybes gimnazistams šokti Cido arenoje. Šiemet jau ketvirtąjį kartą čia šoko daugiau nei du su puse šimto gimnazistų. Jie parodė, kaip išmoko net dešimt pramoginių buitinių šokių. Šokėjams talkino gimnazijos lengvosios muzikos orkestras (vadovas Kęstutis Plančiūnas) ir choras (vadovės Jelena Grobova ir Vilanda Lapėnienė).

Kasmet į renginį atvažiuoja svečių. Šįmet visus žavėjo Baltarusijos Soligorsko miesto šokių ansamblis „Suzorjė“.

Renginio pabaigoje buvo išrinktos geriausiai, elegantiškiausiai šokusios poros, karūnuoti šokių vakaro karalius ir karalienė. Tačiau pagyrų buvo verti visi. „Šokis rodo ne tik kūno, bet ir dvasios eleganciją“, – sveikindamas visus šokėjus sakė gimnazijos direktorius Raimondas Dambrauskas.

Geriausios „Sidabrinės nakties“ poros:

Šokių vakaro Karaliumi ir Karaliene paskelbti Vygaila Šulskis ir Fausta Bukučinskaitė
Lėtas valsas – Simonas Seikauskas ir Austina Kudrickaitė
Svingas – Simonas Petrauskas ir Karolina Skudaitė
Salsa – Dovydas Švėgžda ir Viltė Kriaučiūnaitė
Džaivas – Mantas Anilionis ir Alina Lukminaitė
Rumba – Mikas Kuncė ir Gabrielė Šidlauskaitė
Čia-čia-čia – Vainotas Jakštas ir Deimantė Vilkelytė
Fokstrotas – Ignas Jakubaitis ir Ieva Šešetaitė
Kvikstepas – Lukas Ragauskas ir Inga Barauskaitė
Vienos valsas – Rugilė Dobradziejutė ir Andrius Kubilius
Tango – Pulius Jakaitis ir Urtė Povilauskaitė

Paguodos prizai atiteko Justinui Krekenui ir Ievai Kanopaitei, Ignui Šimoniui ir Jogilei Juškevičiūtei, Geraldui Dalindai ir Ugnei Tamašiūnaitei, Augustui Jurevičiui ir Emilijai Striogaitei, Mantui Marcinkevičiui ir Akvilei Mažuikaitei, Arnui Žemaičiui ir Justinai Kriovaitei, Pauliui Krampalcui ir Inetai Adomonytei, Modestui Ramanauskui ir Rasai Žilinskaitei, Mantui Grigoniui ir Ievai Katuškevičiūtei.

Šventės svečiai – Seimo nariai, gimnazijos tarybos pirmininkas – apdovanojo savo favoritus.

J. Balčikonio gimnazijos informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: