Šokių diena „Žemynos“ mokykloje

Panevėžio „Žemynos“ progimnazijoje gegužės mėnesį rengiama tradicinė šokių diena. Šiais metasi gegužės 24 dieną įvyko jau šeštoji šventė ir ji buvo ypatinga.

Pirmiausia dėl to, kad šiais jubiliejiniais metais ji buvo skirta valstybės atkūrimo šimtmečiui, todėl skambėjo posmai, skirti tėvynei, o šokti ant ką tik paklotos renovuoto stadiono dangos buvo ypač malonu ir patogu. Šių metų programa buvo turtinga pasirodymų, nes sulaukėme svečių. Šalia žemyniečių pasirodė Panevežio „Šaltinio“ progimnazijos kolektyvas „Action“ (vadovė Asta Saikauskienė) ir Radviliškio rajono Baisogalos kultūros centro liaudiškų šokių kolektyvas „Žolynėlis“ ir gimnazijos šiuolaikiniuų šokių grupė (vadovė Jūratė Kačiukevičienė). Šokių dienos organizatorė ir choreografė – mokytoja Renata Rakašienė. Aktyviausiai šventei ruošėsi 2 – 4 klasių mokiniai. Jie sušoko net 8 šokius. Vadovė dėkinga pradinių klasių mokytojoms už pagalbą ir palaikimą. Iš viso šventės žiūrovai išvydo 15 šokių.

Progimnazijos direktorius Romualdas Grilauskas pasveikino pasipuošusius, pasitempusius šventės dalyvius ir žiūrovus bei palinkėjo mokyklos bendruomenei gerų netrukus prasidėsiančių vasaros atostogų. Ši šventė – graži mokyklos tradicija palydėti besibaigiančius mokslo metus.

 

 

Lietuvių kalbos mokytoja Lina Žukauskienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: