,,Solidarumo bėgimas 2019“ Panevėžio lopšelyje – darželyje ,,Vaikystė“

 Lopšelio – darželio ,,Vaikystė“ bendruomenė jau treti metai organizuoja ir dalyvauja Solidarumo bėgime, kurį nuo 2014 m. kiekvieną rudenį rengia organizacija ,,Gelbėkit vaikus“.  Ši organizacija kviečia mokyklas ir darželius susiburti kilniam tikslui, kad pasaulį padarytų geresne vieta gyventi – visi kartu švenčiame solidarumą ir renkame paramą tiems, kam jos labiausiai reikia.

 Solidarumo bėgimą globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, palaiko LR Švietimo ir mokslo ministerija bei Ukrainos ambasada Lietuvoje.

 Pedagogų paskatinti, vaikučiai kartu su tėveliais ir artimaisiais tapo rėmėjais. Surinkta parama prisidėsime prie organizacijos ,,Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrų Lietuvoje gerovei užtikrinti ir neįgaliems vaikams okupuotose Ukrainos teritorijose .

Organizacija ,,Gebėkit vaikus“ įstaigai įteikė padėkas ir dalyvių diplomus.

Įstaigos bendruomenės nariai supranta, kad kitų problemos ir noras padėti jiems daro mus geresniais, moko jautrumo, o mūsų pagalba padeda, kuriems toks palaikymas labiausiai reikalingas.

Panevėžio lopšelis – darželis ,,Vaikystė“ Rimutė Staškūnienė specialioji pedagogė, Ilona Žukauskienė judesio korekcijos pedagogė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: