Solidarumo bėgimas

Spalio 14 dieną „Žemynos“ progimnazijos pradinių klasių mokiniai rinkosi stadione. Jie dalyvavo paramos akcijoje. Visus pasitiko deivė Žemyna ir spalvotos, linksmosios raidės. Atrodė, kad ir saulė šypsojosi bei kvietė nelikti abejingiems ir padėti vaikams, kurių vaikystė ne visada pilna džiaugsmo ir spalvų.

Visiems buvo išdalintos Bėgiko kortelės ir specialūs lipdukai. Mokytoja Daiva Daunoravičienė papasakojo apie organizaciją „Gelbėkit vaikus“ ir apie Solidarumo bėgimą. Pradinukus pasveikino ir gero bėgimo palinkėjo progimnazijos direktoriaus pavaduotojas Arūnas Gabrilavičius. Mokytoja Ligita Buraitienė pakvietė visus mokinius rikiuotis prie starto linijos ir paskelbė Solidarumo bėgimo pradžią. Bėgimo metu visi buvo raginami bėgti simbolinius kilometrus ir pagal galimybes padėti Lietuvos ir Zambijos vaikams. Prieš tai mokiniai tarp savo artimųjų ieškojo „rėmėjų“, kurie galėtų paremti kiekvieną nubėgtą simbolinį Solidarumo kilometrą. Kiekvienas dalyvavęs Solidarumo bėgime gavo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ padėkos diplomus.

Tikimės, kad mūsų progimnazijos pradinių klasių mokinių surinkti eurai prisidės prie vaikų gerovės.

Džiaugiamės dalyvavę šiame kilniame socialiniame projekte, kuris prisideda prie geresnio pasaulio kūrimo.

Nuoširdžiai dėkojame visiems pradinių klasių mokiniams ir jų tėveliams, mokytojams už šios gražios akcijos iniciatyvą. Net mažiausias parodytas dėmesys gali pakeisti labai daug.

Pradinių klasių mokytoja metodininkė Palmyra Šimaitienė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: