Matas Šurna ir Ditas Šidlauskas su ntreneriu (Asm. archyvo nuotr.).

Solidūs Ignalinos plaukikų startai Lietuvos žiemos pirmenybėse

Vasario 16 – 18 dienomis Alytuje vyko Lietuvos plaukimo žiemos pirmenybės. Čia susirinko per 200 pajėgiausių plaukikų, tarp kurių galėjome išvysti ir olimpiečius – Daną Rapšį, Kotryną Teterevkovą, Andrių Šidlauską.

Dzūkijos sostinėje dalyvavo ir septyni ignaliniečiai. Jie gerino savo asmeninius bei Ignalinos rekordus, pateko į finalinius plaukimus, vykdė Kandidato į Lietuvos plaukimo sporto meistrus normatyvus ir net parsivežė vieną bronzos medalį.

Trylikametė Ignalinos rajono švietimo ir sporto centro auklėtinė, Augustė Rakitinaitė, sunkioje 200 m peteliške distancijoje iškovojo trečiąją vietą suaugusiųjų amžiaus grupėje. Ignalinos rekordą ji gerino ir plaukdama 100 m peteliške bei pateko į finalinį plaukimą, t.y. stipriausiųjų aštuntuką.

Puikiai taip šiose varžybose pasirodė Ditas Šidlauskas ir Matas Šurna. Jie abu įvykdė Kandidato į Lietuvos plaukimo sporto meistrus normatyvus. Ditas plaukdamas 100 m krūtine iškovojo aukštą 5 vietą, o 50 m krūtine pagerino Ignalinos rekordą. Matas taip pat pateko į stipriausiųjų aštuntukus, o plaukdamas 50 m nugara gerino Ignalinos rekordą, kuris anksčiau priklausė Erikui Kapočiui.

Savo asmeninius rekordus stipriai pagerino Kornelija Jankovičiūtė. Tik 12 metų turinti Kornelija sugebėjo įvykdyti trijų rungčių normatyvus į Lietuvos suaugusiųjų čempionatą. Savo geriausius rezultatus demonstravo ir Rokas Ervinas Česūnas, Deividas Žilėnas ir Emilija Vasiljevaitė.

Augustė Rakitinaitė su treneriu (Asm. archyvo nuotr.).


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: