„Sony“ atnaujino EXTRA BASS belaidžių garsiakalbių seriją

„Sony“ atnaujino savo belaidžių EXTRA BASS garsiakalbių seriją papildydama ją trimis naujais modeliais – „SRS-XB43“, „SRS-XB33“ ir „SRS-XB23“. Šie patvarūs ir įvairiose aplinkose pritaikyti naudoti garsiakalbiai išsiskiria inovatyviomis funkcijomis ir aukšta garso kokybe.

Naujuosiuose garsiakalbiuose panaudota novatoriška „Sony“ technologija „X-Balance“, padedanti atkurti turtingesnį, gilesnį ir labiau įtraukiantį skambesį. Stačiakampio formos garsiakalbių membranos užtikrina mažesnę virpėjimo amplitudę, didesnį slėgį ir tiksliau atkuria garsą bei stipresnius žemus dažnius. Pavyzdžiui, palyginti su ankstesniuoju modeliu, „SRS-XB33“ garso slėgis yra padidėjęs apie 30 proc., garso iškraipymų lygis sumažėjęs 25 proc.

„Sony“ garsiakalbis „SRS-XB43“ turi dviejų linijų garsiakalbį, kurio pagrindinė diafragma skirta atkurti žemus ir vidutinio dažnio garsus, o tviteris – aukštus dažnius. Toks derinys padeda pasiekti gilų, galingą skambesį su aiškiai atkuriama vokaline garso linija.

Garsiakalbiai „SRS-XB33“ ir „SRS-XB23“ turi naują beveik stačiakampio formos necentruotą membraną, kuri leidžia padidinti atkuriamą garso bangų slėgį tuo pačiu metu išsaugant kompaktišką formą. Visi garsiakalbių modeliai taip pat turi atnaujinto dizaino pasyviuosius šoninius spinduliuotuvus, sustiprinančius žemų dažnių vibracijas.

Šių „Sony“ garsiakalbių atsparumo reitingas – IP67, tad jie yra atsparūs sūriam vandeniui, dulkėms ir rūdims, todėl juos galima naudoti bet kokioje norimoje aplinkoje. Jie taip pat atlaiko smūgius ir sutrenkimus.

„SRS-XB43“ ir „SRS-XB33“ modeliai atkuria trimatį garsą „LIVE SOUND“, kuris suteikia buvimo aplinkoje, kur muzika skamba gyvai, įspūdį. Šie modeliai taip pat turi šviesų efektus, kuriuos galima valdyti per išmaniąją programėlę „Fiestable“. Tuo metu programėlė „Sony | Music Center“ leidžia valdyti įvairius muzikos nustatymus. Su „Party Connect“ režimu galima sujungti iki 100 garsiakalbių, palaikančių šią funkciją, ir sinchroniškai transliuoti muziką bei valdyti šviesos efektus.

Modelių „SRS-XB43“ ir „SRS-XB33“ baterijos darbo trukmė „STAMINA“ režime siekia iki 24 val. Be to, šiuos garsiakalbius galima panaudoti ir kaip papildomą bateriją telefonui per „USB Type-A“ jungtį įkrauti. „SRS-XB23“ baterijos darbo laikas „STAMINA“ režime siekia iki 12 val.

Naujieji „Sony“ belaidžiai garsiakalbiai prekyboje pasirodys 2020 m. rugpjūčio mėnesį. „SRS-XB43“ kainuos apie 230 eurų, „SRS-XB33“ – apie 150 eurų, o „SRS-XB23“ – apie 120 eurų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: