„Sony BRAVIA XR“ televizorių modeliuose – aukščiausios kokybės filmai su „BRAVIA CORE“ paslauga

„Sony“ pristato naują „BRAVIA XR“ televizorių modeliams skirtą paslaugą „BRAVIA CORE“, kuri suteiks galimybę mėgautis filmais ir kitu aukščiausios kokybės turiniu namuose. Sukurta kartu su filmų kompanija „Sony Pictures Entertainment“, ši paslauga leis žiūrėti daugybę neseniai pasirodžiusių ar klasika jau tapusių filmų bei didžiausią „IMAX Enhanced“ standarto filmų kolekciją.

„BRAVIA CORE“ – tai pirmoji rinkoje paslauga su „Pure Stream“ technologija, kuri užtikrina praktiškai nesuglaudinto „UHD BD“ kokybę atitinkančio vaizdo ir garso perdavimą iki 80 Mb/s siekiančia sparta.

„BRAVIA XR“ televizorių savininkai, panaudodami specialius „BRAVIA CORE“ kreditus, galės pasirinkti iš bent 300 filmų pavadinimų, tarp kurių yra tokie filmai kaip „Venomas“, „Triušis Piteris“, „Vaiduoklių medžiotojai“, „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“ ir „Džiumandži: kitas lygis“.

Įsigijusieji naujuosius „MASTER“ serijos modelius „A90J 4K HDR OLED“ ir „Z9J 8K HDR Full Array LED“ galės panaudoti 10 kreditų, o „X90J 4K HDR Full Array LED“ modelių pirkėjai – 5 „BRAVIA CORE“ kreditus.

Be to, užsisakius „BRAVIA CORE“ paslaugą suteikiama prieiga prie įspūdingos filmų kolekcijos, kurią galima pasiekti bet kuriuo metu, o patinkantį filmą peržiūrėti neribotą kartų skaičių. Filmai pateikiami 4K HDR raiška.

„BRAVIA CORE“ taip pat siūlo galimybę prisijungti prie didžiausios „IMAX Enhanced“ filmų kolekcijos, šie filmai išsiskiria raiškesne, labiau įtraukiančia vaizdo kokybe ir erdviniu garso perteikimu.

„Sony“ kartu su kompanija DTS žiūrėti namuose pritaikė 50 „IMAX Enhanced“ filmų, tarp kurių – „Žmogus-voras: toli nuo namų“, apdovanojimais įvertinti „Mažosios moterys“ ir „Nuostabi diena, kai esame kartu“, veiksmo filmai „Pašėlę vyrukai amžiams“ ir „Vaikis ant ratų“, ar visai šeimai skirti „Monstrų viešbutis“ ir „Smurfai: pamirštas kaimelis“.

Pasinaudodami „Studio Access“, kuri yra „BRAVIA CORE“ paketo dalis, namų žiūrovai gali pasiekti įvairių su jų pamėgtais filmais susijusių dalykų, kaip užkadrinis turinys ar interviu su filmo herojais.

Naujosios „BRAVIA XR“ serijos televizoriai išsiskiria unikaliu vaizdo apdorojimo procesoriumi „Cognitive Processor XR“, kuris išnaudoja žmogaus regos ir klausos ypatybes, kad dar geriau būtų perteikiamas vaizdo ir garso turinys.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: