„Sony“ pristatė du naujus mikrofonus, skirtus vaizdo turinio kūrėjams

„Sony“ pristatė du naujus mikrofonus – belaidį įvairiakryptį mikrofoną „ECM-W2BT“ ir prisegamą kompaktišką mikrofoną „ECM-LV1“. Naujieji „Sony“ mikrofonai yra orientuoti į vloggerių, „Youtube“ reportažų ir kito tipo turinio kūrėjų poreikius bei užtikrina aukštos kokybės stabilų garso įrašymą įvairiose situacijose, įskaitant filmavimą gatvėje, produktų apžvalgas, maisto gaminimo procesus ar kelionių įrašus.

Belaidis mikrofonas „ECM-W2BT“ gali būti naudojamas kartu su prisegamu mikrofonu „ECM-LV1“ filmuojant su suderinamais „Sony“ fotoaparatų modeliais, turinčiais „Multi Interface Shoe“ jungtį. Tokiu atveju skaitmeninis garso signalas įrašomas tiesiai į fotoaparato atmintinę, prie jo nereikia prijungti garso laido.

Mikrofonas „ECM-W2BT“ išsiskiria nauja konstrukcija – jame panaudota daugiakryptė mikrofono kapsulė, padedanti tiksliai užfiksuoti iš bet kurios pusės sklindantį garsą. Mikrofonas ir jo signalo resyveris turi sustiprintą belaidžio ryšio protokolą, todėl geba užtikrinti stabilų signalą filmuojant aplinkoje su įvairiais pašaliniais objektais. Esant tiesioginiam matomumui mikrofonas signalą gali perduoti iki 200 metrų atstumu. Garsui skaitmenizuoti naudojamas „Qualcomm aptX Low Latency“ algoritmas, kuris padeda išsaugoti aukštą garso kokybę ir lemia itin žemą signalo vėlavimą.

„ECM-W2BT“ turi tris garso įrašymo režimus – „MIC mode“, „MIX mode“ ir „RCVR mode“ – bei leidžia pasirinkti optimaliausią garso įrašymo būdą atsižvelgiant į situaciją. Pavyzdžiui, „MIC mode“ režime veikiantis mikrofonas fiksuoja šalia jo esantį garso šaltinį, o pasirinkus „RCVR mode“ režimą garsas fiksuojamas per vidinį resyverio mikrofoną ir įrašomas šalia fotoaparato esantis garso šaltinis. „MIX mode“ fiksuoja garsą ir prie pagrindinio mikrofono, ir šalia fotoaparato.

„ECM-W2BT“ taip pat palaiko stereo garso įrašymą ir turi išorinę 3,5 mm garso jungtį, per kurią galima prijungti antrą mikrofoną, pavyzdžiui, prisegamą „ECM-LV1“ ir taip užfiksuoti realistiškesnį garsą. Mikrofono resyveris taip pat turi 3,5 mm garso jungtį, todėl jis gali būti naudojamas su fotoaparatais, kurie neturi „Multi Interface Shoe“ jungties.

Filmuojant triukšmingoje aplinkoje galima pasitelkti „ECM-W2BT“ slopintuvo funkciją. Pasirenkant vieną iš trijų veikimo lygių galima automatiškai sumažinti stipraus ar padidinti silpno garso įtaką. Šis mikrofonas taip pat turi specialų priedą apsaugai nuo vėjo, galimybę resyveriui naudoti fotoaparato baterijos energiją, kuri jo veikimo laiką prailgina iki 9 valandų, bei mikrofono ryšio stiprumo ir baterijos likučio indikatorių. Kartu pridedamas mikrofono ir resyverio dėklas gali būti panaudotas ir kaip stovelis mikrofonui.

Kompaktiškas mikrofonas „ECM-LV1“ siūlo išplėstas garso įrašymo galimybes jį naudojant su kitais suderinamais mikrofonais. Jis turi papildomą apsaugą nuo vėjo keliamo triukšmo, 360 laipsnių kampu pasisukančią sagtį, todėl jį patogu naudoti tiek vertikalioje, tiek horizontalioje padėtyje.

Belaidžio mikrofono „ECM-W2BT“ kaina siekia apie 240 eurų, prisegamas mikrofonas „ECM-LV1“ kainuoja apie 35 eurus. Naujieji „Sony“ mikrofonai prekyboje pasirodys 2021 metų balandį.  


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: