Lietuvos naujienos - Verslas - 2019-10-05

„Sony“ pristato profesionalams skirtą naujos kartos fotoaparatą „Alpha 9 II“

„Sony“ pristatė profesionalams skirtą viso kadro fotoaparatą „Alpha 9 II“ (modelio numeris ILCE-9M2). Tai smarkiai patobulinta prieš daugiau kaip dvejus metus pasirodžiusio „Alpha 9“ modelio versija, kuri išsiskiria itin dideliu veikimo greičiu ir naujomis, profesionalų poreikius atitinkančiomis funkcijomis. Naujasis fotoaparatas „Alpha 9 II“ turėtų tapti itin pravarčiu įrankiu sporto fotografijos ir naujienų žurnalistų, kuriems reikia greitos ir tikslios veiksenos, rankose.

„Sony“ fotoaparatas „Alpha 9 II“ išlaiko geriausias savo pirmtako ypatybes, tarp kurių – serijinis fotografavimas be pertrūkių iki 20 kadrų per sekundę sparta su nuolatiniu autofokusavimu ir objekto sekimu bei 60 kartų per sekundę atnaujinami fokusavimo ir ekspozicijos nustatymai. Tuo metu tarp atnaujintų fotoaparato funkcijų – serijinis fotografavimas iki 10 kadrų per sekundę sparta su mechaniniu užraktu, dėl optimizuotų algoritmų pagerėjusi autofokusavimo veiksena, naujos konstrukcijos korpusas, kuris tapo atsparesnis ir labiau ergonomiškas.

Naujasis „Sony“ fotoaparatas, atsižvelgus į profesionalių fotografų atsiliepimus, buvo papildytas naujomis ryšio ir patogaus duomenų perdavimo galimybėmis, tarp kurių – „1000BASE-T Ethernet“ tinklo jungtis, šifruotas SSL ir TLS duomenų perdavimas, pagerintos nuotolinio valdymo iš kompiuterio ypatybės. Padidinta ir belaidžio ryšio lusto sparta bei veikimo stabilumas, jis nuo šiol veikia dviem 5 GHz ir 2,4 GHz dažniais ir palaiko visus pagrindinius WLAN standartus.

Naujasis „Sony“ fotoaparatas turi specialią funkciją, kuri gali paspartinti naujienų agentūrų darbą – tai balso žinučių priskyrimas nuotraukoms. Padarytai nuotraukai fotografas gali pridėti įgarsinimą, kuris perkeliant duomenis bus perduotas kartu su nuotrauka. Be to, naudojantis specialia programine įranga, balso įrašas gali būti konvertuojamas į tekstą ir priskiriamas prie nuotraukos aprašymo.

„Alpha 9 II“ turi 35 mm viso kadro dydžio 24,2 mln. taškų raiškos „Exmor RS CMOS“ vaizdo jutiklį su integruotu atminties lustu. Šis fotoaparatas gali fotografuoti visiškai begarsiu nuolatiniu 20 kadrų per sekundę režimu ir vienu kartu padaryti 361 JPEG formato arba 293 RAW formato nuotraukas. Fotografuojant nuolatiniu režimu nėra tamsių pertrūkių, todėl fotografas gali geriau sutelkti dėmesį į objektą ir užfiksuoti veiksmą kadre. Taip pat yra galimybė pasinaudoti mechaniniu užraktu, kuris leidžia fotografuoti iki 10 kadrų per sekundę sparta ir veikia apie du kartus greičiau negu ankstesniame modelyje. Fotoaparate panaudota 5 ašių optinio stabilizavimo sistema bei pagerintas užrakto mechanizmas, kas dar labiau sumažina nepageidaujamą rankos virpesių efektą.

Fotoaparato fokusavimo sistema naudoja 693 fazinius fokusavimo taškus, kurie uždengia apie 93 proc. viso kadro pločio, bei 425 kontrastinius fokusavimo taškus. Ši „Fast Hybrid Auto Focus“ sistema užtikrina didelę spartą ir tikslų veikimą fotografuojant greitai judančius objektus. Autofokusavimo pagal akis funkcijos „Real-time Eye AF“ ir „Real-time AF“ gyvūnams papildytos atnaujintu algoritmu, fotografai taip pat gali pasinaudoti „Real-time AF“ filmavimui, „Real-time Tracking“, „Touch Pad“ fokusavimu ir kitomis pažangiomis funkcijomis.

Fotoaparate naudojamas patobulintas vaizdo apdorojimo procesorius „BIONZ X“, kuris padeda greičiau nuskaityti duomenis nuo vaizdo jutiklio, o veikdamas kartu su pirminiu lustu užtikrina spartesnį autofokusavimą, veido aptikimą ir tikslumą. Naujausias vaizdo apdorojimo algoritmas sumažina triukšmo lygį prie vidutinio ir aukšto jautrumo nustatymo.

Atnaujintas fotoaparato korpusas yra dar atsparesnis dulkėms ir drėgmei, geriau izoliuotos visos sujungimo linijos ir jungtys, pagerintas mygtukų ir valdymo ratukų dizainas.

Fotoaparatas turi „USB Type-C“ jungtį, kuri palaiko USB 3.2 Gen 1 lygio duomenų perdavimą, jame taip pat galima naudoti dvi „UHS-I“ ir „UHS-II“ SD formato atminties korteles. Universali jungtis (Multi Interface Shoe) papildyta skaitmenine garso signalo išvestimi, todėl su šiuo fotoaparatu nuo šiol galima naudoti papildomus mikrofonus. Su šiuo fotoaparatu galima naudoti 55 skirtingus „Sony E-mount“ serijos objektyvus.

Naujasis „Sony“ profesionalams skirtas fotoaparatas „Alpha 9 II“ Europos rinkoje pasirodys lapkričio mėnesį, jo kaina siekas apie 5,4 tūkst. eurų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: