Spalio 1-ąją prasideda Metų panevėžiečių rinkimai

Spalio 1-ąją Panevėžys pradeda simboliškai skaičiuoti praeinančių metų laimėjimus – renkame kandidatūras savo miesto žmonių, kuriuos galėtume vadinti garbingu Metų panevėžiečio vardu.

Savivaldybė kviečia prisiminti, kuo garsėjome, kieno darbai, veikla, poelgiai, projektai, laimėjimai, idėjos jums paliko didžiausią įspūdį, yra verti dėmesio ir pagarbos. Pasiūlyti savo kandidatą galite visi – gyventojai, kolektyvai, įmonės, įstaigos ir organizacijos.

„Šalia mūsų yra žmonių, nusipelniusių padėkos už jų darbą, pasiekimus ar visuomeninę veiklą, todėl kviečių visus – siūlykite tuos, kurie verti visų mūsų pagarbos ir Metų panevėžiečio vardo“, – kviečia meras Rytis Mykolas Račkauskas.

Už nuopelnus miestui kalendoriniais metais kasmet išrenkami ne daugiau kaip 5 Metų panevėžiečiai. Juo galima tapti už miesto garsinimą šalyje ar užsienyje; švietimo ir mokslo, verslo, kultūros ir meno, sporto, aplinkosaugos ir kitų sričių laimėjimus; profesinius laimėjimus, nuopelnus, kompetenciją; labdaringą veiklą, paramą, finansinę pagalbą svarbiems miesto renginiams ar projektams; visuomeninę veiklą, bendruomeniškumo puoselėjimą ir skatinimą; miesto gražinimo, puoselėjimo, populiarinimo idėjas ir iniciatyvas; savanorišką veiklą, pilietiškumo ugdymą. Metų panevėžiečio vardas taip pat gali būti suteikiamas už viso gyvenimo nuopelnus.

Jūsų pasiūlytų kandidatų Savivaldybė laukia iki gruodžio 1 d. Prašome nurodyti žmogaus vardą, pavardę, konkrečius nuopelnus kalendoriniais metais ar apibūdinti viso gyvenimo darbus. Raštu pateiktas kandidatūras registruoja Kanceliarija (6-oji darbo vietą), el. paštu spauda@panevezys.lt bei tel. 501 348 – Ryšių su visuomene skyrius.

Primename, kad 2014-aisiais Metų panevėžiečių šeimą papildė A galerijos savininkas Albinas Vološkevičius, Panevėžio ligoninės gydytoja onkologė Marija Šinkūnienė, ilgametis Visuomenės sveikatos centro vadovas, visuomenininkas, kardelių selekcininkas Alfonsas Žobakas, karatė klubo „Alfa“ įkūrėjas ir vadovas Alfonsas Valuntonis, AB „Montuotojas“ Panevėžio filialo direktorius Antanas Katinas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *