Spalvų derinimas interjere: kaip tai padaryti, jog namai atrodytų moderniai?

Visada mus supa spalvos ir nesvarbu kokių atspalvių jos yra – ryškių, blankių ar neutralių. Stilius yra kiekvieno žmogaus savitas reikalas, kuris gali padėti bent šiek tiek atskleisti žmogaus būsena. Tas pats yra ir su interjeru – jis yra kuriamas individualiai, pagal kiekvieno žmogaus norus, todėl jame pasirenkamos spalvų gamos, kurios atspindi namuose juntamą emociją. 

2in1 – modernumas ir jaukumas

Jeigu esate linkę į eksperimentavimą, aktyvumą ir ryžtingumą rinkitės tokias spalvas, kurios yra intensyvios ir ryškios. Šios spalvų gamos taptų modernaus interjero akcentu. Na, o jeigu labiau esate linkę į harmoniją ir jaukumą, tuomet namuose galėtų tvyroti pastelinės spalvos, kurios dera tarpusavyje. Labai svarbu nepamiršti namuose palaikyti balansą tarp vidinės harmonijos ir emocijų. Taip pat suteikti savito jaukumo, išskirtinumo, šilumos bei nepamiršti atrasti pagrindinių detalių, kurios atitiks reikiamą nuotaiką. 

Kiekvienas žmogus turi skirtingus spalvų derinius, kurie veikia tiek teigiama, tiek neigiama linkme. Pagalvokite, kokiose spalvose jūs jaustumėtės geriausiai, o tik tada pradėkite derinti spalvų atspalvius. Juk svarbiausia, kad jums būtų gera sugrįžti namo. 

Visur ryšku!

Geltonos, turkio ir pilkos spalvų derinys namams suteikia optimizmo, emocinės energijos ir gyvybingumo. Jeigu norite sukurti subtilų interjerą, šį spalvų trejetą derinkite su šviesiais arba su tamsiais tonais, taip bus sukuriama spalvinė atmosfera, pagal jūsų pasirinkta nuotaiką. Na, o jeigu norite šiek tiek ekstravagantiško stiliaus, tuomet rekomenduojama rinktis maišytus pilkos spalvos tonus, kurios yra subalansuotos su ryškiomis spalvomis. 

Geltona, violetinė ir pilka spalvos suteikia prabangos pojūtį namų erdvėje. Violetinė spalva yra tikrai ne kiekvienam. Žmogus turi itin mėgti prabangą, išskirtinumą ir išėjimą iš ribų. Derinant violetinę spalva su šviesaus pilkaus tono ir geltona, palengvinsite violetinės sodrumą bei sunkumą. Taip pat suderinsite ir sušvelninsite bendrą vaizdą.
Planuojant unikalų interjerą, jums prireiks specialių produktų. Šiuolaikinės statybinės apdailos medžiagos jums sukurs išskirtinio dizaino namus! Na, o jeigu mėgstate kitoniškumą, galėsite neslėpti po statybų paliktų tam tikrų detalių. Jos gali virsti puikia akcentine interjero dalimi. 

O gal geriau pastelinė?

Rusva, rausva ir melsva spalvos yra skirtos mėgstantiems romantiką. Šių spalvų derinio interjeras sukurs švelnios aistros aplinką. Jeigu rinksitės rausvos ir koralinės melsvos atspalvius tuomet dominuos svajingą, o jeigu pasirinksite labiau kreminius atspalvius t.y. pilkšvus ir rusvus, tuomet užvirs ramumos banga. Taip pat šios spalvos interjerui suteikia elegancijos pojūtį. 

Rusva, rausva ir balta spalvos labiausiai tinka miegamajam arba vaiko kambariui. Kambaryje nuolat tvyros švelnumas, gyvumas, o pastelinės spalvos suteiks romantiškumo pojūtį. Balta spalva išgrynina ir neutralizuoja interjero stilių, o tamsesnė rusva spalva papildo rausvą spalvą. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: