Policijos departamento nuotr.

Spanguoliauti į Žaliąją girią išvykusi garbaus amžiaus panevėžietė dingo kaip į vandenį

Antradienį iš ryto 1936 metais gimusi panevėžietė eilinį kartą nusprendė važiuoti į Žaliąją girią spanguoliauti. Senolė, veikiausiai dar su keliomis prisiekusiomis spanguoliautojomis, tarp 8-9 valandos Panevėžio autobusų stotyje sėdo į kas antrą dieną į Vabalninką važiuojantį autobusą ir iš jo išlipo 11-ajame kilometre Klimbalos stotelėje ir iki šiol jos buvimo vieta nežinoma. Šis įvykis tik dar kartą parodo, kad mobiliojo ryšio operatoriai iki šiol yra nepajėgūs nustatyti telefono buvimo vietos.

Nesulaukdama grįžtančios spanguoliautojos, jos dukra antradienį prieš 18 valandą jau pati buvo Žaliojoje girioje ir ten praleido visą naktį. Ji pasakojo, kad motina atsiliepdavo mobiliojo ryšio telefonu, sakė sėdinti tai spanguolyne, tai ant kelmo. Supratusi, kad pačiai vargu ar pavyks surasti pradingėlę, ji kreipėsi į policiją, tačiau vakarinė ir naktinė paieška nedavė rezultatų, o vienoje vietoje net buvo užklimpęs policijos automobilis.

Dukros nuomone, motina labai toli nuklysti negalėjo, nes jai yra įstatytas širdies stimuliatorius, ji sunkiai vaikšto. Anot jos, senolė visą laiką atsiliepdavo, o paskutinį kartą trečiadienio rytą apie 7 val. atsiliepusi spanguoliautoja atrodė žvali ir sakė esanti prie kapelių. Deja, tai buvo paskutinis skambutis, nes išsikrovė pradingėlės telefonas.

Replikavus, jog tokiame amžiuje ir turint rimtų sveikatos problemų nebederėtų vienai važiuoti į mišką, dukra sakė, jog ir ji apie tai kalbėdavo motinai, tačiau toji atsakydavo, kad pabuvusi miške pasijuntanti sveikesne.

Trečiadienį virš Žaliosios girios buvo pakelti dronai, tačiau jie per medžius nieko nepastebėjo, pasitelkti savanoriai, buvo iškviesti vietiniai ir Kauno kinologai su pėdsekiais šunimis. Jiems buvo atvežti pradingelės dažniau dėvėti drabužiai, tačiau visos pastangos buvo bevaisės. Pagyvenusios spanguoliautojos pėdsakų aptikti nepavyko.

Ankstų ketvirtadienio rytą pradingėlės artimieji vėl buvo Žaliojoje. Jie sakė, jog į paieškas pažadėjo įsitraukti tose vietose medžiojantys medžiotojai. Artimieji teigė, jog laukiantys ir į Vabalninką važiuojančio autobuso ir vylėsi, kad juo atvažiuos ir antradienį su pradingusiąja važiavę močiutės.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: