Sparčiai populiarėjanti aktorė N. Janičkina: „Neturiu įtakingų ryšių, valgau ne su auksine šakute“

Sakoma, kad gražiam žmogui gyvenime einasi lengviau ir sekasi labiau. TV3 premjeroje – televizijos filme „Puolusių angelų miestas“ – vaidinanti aktorė Natalija Janičkina nusišypso, mat jai šią nuomonę tenka išgirsti neretai. Įspūdingo grožio moteris besišypsodama klausia: „Kava skanesnė be kavos ar be cukraus? Visur gyvenime turi būti derinys. Be to, kas kokią kavą mėgsta – stipresnę, silpnesnę, saldesnę. Taip ir kas kokių tikslų siekia…“

N. Janičkiną žiūrovai puikiai pamena iš pamėgtų serialų, pavyzdžiui, iš kultinio „Moterys meluoja geriau“. Jauna moteris sulaukia vis naujų pasiūlymų vaidinti. Vienas jų – svarbus ir didelis vaidmuo naujame dramatiškame televizijos filme „Puolusių angelų miestas“.

Koks, anot Natalijos, turi būti aktorius, kad šiam nestigtų darbo? Kas yra „geras aktorius“? „Nemanau, kad aktoriaus profesija turi kokį nors apibrėžimą ar taisyklę, – svarsto Natalija. –Aktorius yra savybių kratinys: jam turi nestigti charizmos, temperamento, intelekto, lankstumo, jausmingumo. Sąrašas galėtų tęstis ir tęstis.“

Teatre Natalija šiuo metu nevaidina, tačiau ji užtikrinta – meilę teatrui visuomet jaus. „Pastaruosius kelerius metus gyvenu oro uoste, – sako paslaptingai šypsodamasi. – Tenka labai dažnai keliauti, todėl teatre dabar sėdžiu tik žiūrovų pusėje. Galbūt dar pasidalinsiu savo sukauptomis emocijomis…“ Paklausta, kur tiek daug keliauja, aktorė lieka paslaptinga ir į detales nesileidžia, tačiau kalbama, jog Nataliją į lėktuvą vis nugina meilė.

Kaip reaguoja jos antra pusė, kai darbe jai tenka bučiuotis su perpus vyresniu aktoriumi. „Manau, turėtų reaguoti taip pat, kaip aš reaguoju, kai padavėja nusišypso priimdama mano užsakymą. Tai juk mano darbas… Be to, aktoriams labai dažnai nutinka taip, kad tik po „glaustymosi scenos“ su kolega susipažįsti artimiau, prisistatai savo tikruoju vardu“.

Kultiniame seriale „Moterys meluoja geriau“ N. Janičkina atliko intrigantės Ligitos vaidmenį. O naujame dvylikos dalių televizijos filme „Puolusių angelų miestas“ ji įkūnija valdingą ir apsukrią moterį Marbėją – miesto mero, kurį vaidina Alvydas Šlepikas, žmoną.

„Nors Marbėja dengiasi tvirtos moters šydu, ji kaip ir kiekviena moteris trokšta meilės, dėmesio ir šilumos. Juk dažnai stiprios moters įvaizdis yra tik skydas, kad niekas neužgautų ir taip jautrios jos sielos…“ – pasakoja Natalija.

Aktorės kuriamas personažas labai skiriasi nuo tikrosios Natalijos: „Man sunku save atrasti Marbėjos charaktery, nes esu visai kitokia. Priešingai nei mano kuriamas personažas, neturiu įtakingų ryšių, nesu ištekėjusi už įtakingo ir svarbaus žmogaus, valgau ne su auksine šakute. Tačiau kaip tik tuo mane ir žavi aktorystė – galimybe prisiliesti prie skirtingų gyvenimų ir istorijų.“

Televizijos filmas „Puolusių angelų miestas“ – aštraus siužeto drama, kurioje atsiskleidžia kova dėl įtakos ne tik šeimoje, bet ir valdžios struktūrose. Čia plėtosis vieno miesto skirtingiems sluoksniams priklausančių žmonių istorijos. Miesto meras, valdinga jo žmona, svarbus verslininkas, svajoklė padavėja, nusikalstamo pasaulio šulas, įtakinga portalo redaktorė – tai keli pagrindiniai „Puolusių angelų miesto“ herojai, kurių gyvenimai netikėtai susipins.

Naujas, intriguojantis ir įtraukiantis televizijos filmas „Puolusių angelų miestas“ – kiekvieną pirmadienį 19.30 val. per TV3.

„Puolusių angelų miestas“ – pirmadieniais 19.30 val. per TV3!

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: