AktualijosNAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienos

Spaudos atgavimo kalbos ir knygos dienos proga pasveikinti žurnalistai

Kasmet gegužės 7-ąją Lietuvoje minima Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Šią dieną sveikinami gimtosios kalbos, laisvo žodžio puoselėtojai – atstovai žiniasklaidai, žurnalistai, literatai, kalbininkai, bibliotekininkai.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovybė už sklandų bendradarbiavimą ir profesionalumą šiandien dėkojo miesto žiniasklaidai.

Žurnalistai, pakviesti pasivaišinti kava ir gardžiu naminiu obuolių pyragu, kurį iškepė policijos komunikacijos grupės specialistė.

Panevėžio apskrities policijos vadovas Egidijus Lapinskas žurnalistams įteikė padėkas ir dovanų – citriną ir medaus. Citrina, simbolizuoja rūgščias žinias, kurių spaudos atstovų darbe būna kasdien, o medų įteikė linkėdamas gyvenimą pasaldinti policijos medumi, papuoštu šūkiu GINTI nuo ligų, SAUGOTI nuo blogų emocijų, PADĖTI nuryti karčias piliules.

Profesinės šventės progažurnalistus sveikino ir Panevėžio policijos kapelionas Eugenijus Troickis. Jis padovanojo pakabučius su keliautojų globėjo Šv. Kristoforo atvaizdu, linkėjo, kad skubančius į įvykio vietą filmuoti, rengti reportažą juos saugotų kelyje.

Linksmi pašnekesiai prie puodelio kavos neprailgo. Svečiai padėkojo už pakvietimą ir išradingas dovanas.

Žurnalistams, kurie į policiją atvykti negalėjo, padėka ir dovanėlės atkeliavo tiesiog į darbo vietą filmuojant reportažą.

Karolina Miganovičienė
Tags

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

One Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button