Spaudos dienos proga – kiniški skanėstai ir valdžios dovanoti vaisiai

Ketvirtadienį Panevėžio žiniasklaidos visuomenė pažymėjo Spaudos atgavimo knygos ir kalbos dieną. Ta proga prekybos ir pramogų centras „Babilonas“ bei Lietuvos žurnalistų sąjunga spaudos atstovus sukvietė į prekybos ir pramogų centre įsikūrusį Azijos patiekalų restoraną „Sakura“.

Į renginį susirinko kelios dešimtys įvairių žiniasklaidos priemonių atstovų. Reprezentatiškiausiai atrodė gana gausiai susirinkęs „Gerų naujienų“ televizijos kolektyvas. Su profesine švente žurnalistus sveikinę miesto meras Rytis Račkauskas ir savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna vylėsi konstruktyvaus bendradarbiavimo bei padovanojo didžiulę vaisių puokštę. Padėkas už bendradarbiavimą įteikė Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato atstovė.

Skolingi neliko ir žiniasklaidos atstovai. Jie naujiems miesto vadovams įteikė pasirašytą Geros valios memorandumą, kuriuo įsipareigojo be būtino reikalo 100 dienų valdžios nekritikuoti.

Vakaro metu buvo apdovanoti ir keli Panevėžio miesto žiniasklaidos atstovai. Specialus Panevėžio pramonės, prekybos ir amatų rūmų prizas už verslo sklaidą buvo įteiktas laikraščio „Sekundė“ korespondentei Daivai Savickienei.

Specialus prekybos ir pramogų centro „Babilonas“ prizas įteiktas naujienų portalo „15min“ korespondentui Panevėžyje Tomui Markelevičiui.

Po oficialiosios dalies, restorano „Sakura“ kolektyvas žurnalistams surengė suši gaminimo pamokas. Jas geriausiai išmoko „Lietuvos žinių“ žurnalistė Daiva Baronienė. Ji už kantrybę ir kulinarijos žinių troškimą buvo apdovanota diplomu.

Gana romantiškai renginio dalyvius nuteikė ne tik betarpiškas miesto vadovų bendravimas, bet ir gitara grojusio fotografo Ugniaus Mikeliūno dainos.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: