Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2015-04-29

Specialioje Motinos dienos laidoje per LNK J. Jurkutė prabilo apie sunkias gyvenimo akimirkas

LNK „KK2 Penktadienis“ gegužės 1-ąją kviečia į specialiai Motinos dienai skirtą laidą, kurioje žinomos moterys dalinsis savo mintimis bei išgyvenimais apie buvimą mama bei aptars rūpesčius, su kuriais susiduria moterys kasdieniniame gyvenime.

Iš televizijos ekranų kuriam laikui dingusi aktorė Jurgita Jurkutė – Širvaitė kartu su kolege Rima Olberkyte – Stankus žiūrovams pristatys naujausią savo socialinį projektą „Trys seserys“, kuris skirtas padėti su sunkumais susiduriančioms moterims.

Pati J. Jurkutė – Širvaitė sakė, kad jos gyvenime buvo sunkių akimirkų, kai reikėjo pagalbos.

„Tuo metu mirė mano tėtis ir ilgametis TV laidų partneris. Teko išgyventi sunkias akimirkas, tačiau kartais sunku paprašyti pagalbos, kai esi žinomas žmogus“, – Motinos dienai skirtoje „KK2 penktadienis“ laidoje šį penktadienio vakarą 19.30 val. kalbės J. Jurkutė – Širvaitė.

Moteris sako, kad ją darbams įkvėpė pasakyta kunigo citata. „Nesvarbu, ar tu esi Jurkutė, ar Šapranauskas, pagalbos prašyti turi visi“, – sakė J. Jurkutė – Širvaitė.

Laidoje dalyvavusi dainininkė Goda Alijeva atviravo, kad jai nieko nėra geriau kaip būti mama, o buvusi Seimo narė ir aktorė Asta Baukutė sakė, kad po skyrybų su buvusiu vyru Kęstučiu Rupulevičium ji atrado laimę gyvendama ne didmiestyje, bet kaime, kuriame augina 4 vaikus.

Aktorė Kristina Savickytė – Damanskienė atviravo, kad anksčiau auginti vaikus buvo natūralus bei suprantamas dalykas. Dvynukes su vyru užauginusi moteris sako, kad gimus paskutinei jų atžalai net buvo keista, kaip ji galėjo užauginti dukras – dabar tai atrodo toks sunkus dalykas.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: