Spektaklį žiūrovai palaimino…

Raimonda MIKUČIONYTĖ

Senuosius 2015 metus Juozo Miltinio dramos teatras palydėjo premjera – dviejų dalių spektakliu „Moterims ir jų vyrams“ pagal Willy Russell pjesę „Shirley Valentine“. Spektaklis – išskirtinis, nes tik žiūrovai galėjo nuspręsti, ar šis aktorės Ligitos Kondrotaitės režisuotas bei suvaidintas spektaklis gali atsirasti teatro repertuare. Naujametinis stebuklas įvyko ir žiūrovai vienbalsiai nutarė – spektaklis turi gyventi ir turėti namus. Spektaklio premjera jau greitai – sausio 14 ir 28 dienomis.

Spektaklio režisierė ir vaidmens atlikėja aktorė L. Kondrotaitė širdingai dėkoja už balsavimo rezultatus. „Esu laiminga ir labai dėkinga, kad spektaklis buvo nuoširdžiai priimtas. Jis atrado namus, o tai labai svarbu. Be to, manau spektaklis jau vienus žiūrovus atrado, o kitus, tikiu, dar suras. Kviečiu, kas dar nematė, o ir tuos, kurie matė, pasidžiaugti spektakliu ir pamatyti moters gyvenimo istoriją, nors tai ir ne visai tik moters istorija. Tai daugiau apmąstymai apie gyvenimą, nors tūlas pasakys: moterys yra moterys. Vis dėlto spektaklis vienus apsaugos nuo neapgalvotų žingsnių, o kitus privers galvoti, kad reikia keistis. Su savimi reikia dirbti visą gyvenimą… Juolab kad tas darbas su savimi – augimas“, – kalbėjo apie spektaklį L. Kondrotaitė.

Iš vienos pusės spektaklį galima pavadinti komedija, bet ta komedija išspaus ir ašarą, ir prajuokins, ir pradžiugins, o gal ir nuliūdins. „Ir vis dėlto, tai daugiau drama su labai gera pabaiga. Tai spektaklis, priversiantis susimąstyti, o kaip gi aš pasielgčiau, jei man tektų nuspręsti: gyventi turiu dabar, o ne rytoj… Kiekvienas žmogus – neišsemiama gelmė: matome, girdime ir suprantame tiek, kiek galime ir kiek norime“, – sako L. Kondrotaitė ir prisipažįsta, kad myli panevėžiečius žiūrovus ir labai laukia apsilankant teatre.


Metanojos Ingridos Žilėnaitės nuotrauka


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *