Splius nuotr.

„Splius“ Panevėžyje: arčiau kliento, kokybiškai ir už patrauklią kainą

Aukštos kokybės paslaugas, profesionalų dėmesį klientams ir naujausias technologijų tendencijas taikanti interneto, TV ir fiksuoto ryšio tiekėja „Splius“ žengia didelį žingsnį savo veiklos etape. Įmonė jau pradėjo tiekti paslaugas Panevėžio regione. Panevėžiečiai jau spėjo įvertinti naujų paslaugų kokybę bei klientų aptarnavimo specialistų pasirengimą. Užsisakiusiems paslaugas ar rekomendavus naujiems klientams, laukia dovanos ir staigmenos.

26 m. Šiaulių ir Klaipėdos regionuose dirbanti UAB „Splius“ plečia savo paslaugų geografiją ir siūlo savo paslaugas Panevėžyje. Interneto, išmaniosios televizijos ir fiksuoto ryšio paslaugas teikianti įmonė bus trečias šviesolaidinio interneto tiekėjas Aukštaitijos sostinėje. Aktyvių pardavimų komanda jau dirba siūlydama aukščiausios kokybės paslaugas panevėžiečiams, kurie jau spėjo įvertinti naują rinkos žaidėją.

„Panevėžiečiai labai draugiškai priėmė mūsų komandą. Keliaujame pas klientus nuo durų prie durų, gyventojai mūsų vadybininkus pasitinka su šypsena. Todėl nepraprastai džiugu, kad pagaliau galime pasiūlyti savo aukščiausios kokybės paslaugas šiame mieste“, – sako „Splius“ rinkodaros projektų vadovė Aušra Vaitkevičienė.

Panevėžiečiai galės sutikti „Splius“ komandą ir miesto gimtadienio šventės metu. Įmonė visuomet laikosi pozicijos būti arčiau savo klientų, suteikti jiems ne tik paslaugas, bet ir neišdildomus įspūdžius.

„Miesto gimtadienio šventėje veiks mūsų palapinė, kurioje galėsite pabendrauti su mūsų komanda, ne tik sužinoti apie mūsų teikiamas paslaugas, bet ir laimėti įvairių prizų. Paruošėme įvairių atrakcijų tiek mažiems, tiek dideliems, todėl kviečiame prieiti prie „Splius“ palapinės, pasikrauti teigiamų emocijų, laimėti puikių prizų“, – kviečia „Splius“ rinkodaros direktorė Inga Karickienė.

Naujiems ir esamiems klientams įmonė paruošė vasaros staigmenų. Paslaugas naujam klientui rekomendavęs esamas „Splius“ klientas gali gauti 1 mėnesio 100 proc. nuolaidą nuo pasirinktos paslaugos – interneto ar televizijos. Nuolaida suteikiama kai rekomenduotas klientas pasirašo paslaugų sutartį ir nurodo paslaugas rekomendavusį klientą.

Taip pat iki rugpjūčio 15 d. vykdoma vasaros akcija, kurios metu esami ir nauji klientai gali laimėti KAMADO Bono kepsninę.

Rinktis „Splius“ paslaugas tikrai verta. Už simbolinę 6 Eur kainą vartotojai gali gauti aukštos greitaveikos šviesolaidinį internetą. Pasirinkus išmaniosios televizijos paslaugas klientai patys gali susikurti savo kanalų tinklelį ar kanalų paketus ir žiūrėti tai, kas patinka.

„Kanalai ir jų paketai pritaikyti kiekvienam, net ir išrankiausiam skoniui. Geriausi kino filmai, naujienos iš Lietuvos ir viso pasaulio, sporto varžybos, animaciniai filmai ar dokumentika. Todėl nedvejokite ir išbandykite mūsų paslaugas, laimėkite puikius prizus. Kreipkitės į mūsų vadybininkus jau dabar“, – ragina „Splius“ rinkodaros direktorė Inga Karickienė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: