Sportas džiugina, grūdina, vienija

Birželio 3d. „Žemynos“ progimnazijos mokiniai ir mokytojai rinkosi ne į kabinetus, o į mokyklos stadioną, nes čia vyko tikra sporto šventė.                                                                                                

Sportavo visi: nuo mažiausių pirmokėlių iki didžiausių aštuntokų. Nuo mokinių neatsiliko ir mokytojai priešaky su mokyklos direktoriumi Vidmantu Vilučiu bei direktoriaus pavaduotoju Arūnu Gabrilavičiumi.                                                                       

Renginiui pasirengta kruopščiai: erdvioje stadiono futbolo aikštėje, suskirstytoje į mažesnes aikšteles, vienu metu vyko net keletas skirtingų rungtynių. Vieni žaidė futbolą, kiti mėtė kamuolius į lankus, treti stengėsi kuo greičiau įveikti komandinės estafetės užduotis. Netrūko džiugių emocijų, sveiko nuovargio, bičiuliško palaikymo. Matydama tiek daug sportuojančių vaikų ir saulė spindulių negailėjo- kartu su mokiniais kamuolį ridinėjo.                               

Puikią sporto šventę mokyklai padėjo organizuoti VšĮ Futbolo akademija „Panevėžys“, vadovaujama direktoriaus Dariaus Butkaus. Šios akademijos treneriai teisėjavo vykusiose futbolo rungtynėse, o šventės pabaigoje pradinių klasių komandoms dovanojo po futbolo kamuolį. Vyresniųjų klasių komandos buvo apdovanotos diplomais ir rašymo priemonėmis.                                                             

Diena be pamokų, bet kiek daug ko pasimokyta: susikaupimo, ištvermės, komandinio darbo, pasitikėjimo savo jėgomis, nepasiduoti, jei nepasisekė,  džiaugtis laimėjus.  O laimėjome visi šventės dalyviai- juk sportas grūdina kūną ir dvasią.

    Aušra Vaitkienė, Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros    mokytoja metodininkė, atstovė ryšiams  su visuomene


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: