Sporto gimnazija įsigijo modernią švieslentę

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas, įgyvendino projektą ,,Sporto salės įrangos atnaujinimas“.

,,Įgyvendindami šį projektą įsigijome modernią krepšinio švieslentę, atitinkančią šiuolaikinius standartus ir kitą reikalingą inventorių. Naująją švieslentę galėsime naudoti ne tik krepšinio, bet ir rankinio, salės futbolo ar net tinklinio varžyboms“, – džiaugėsi Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos direktorės pavaduotoja sporto ugdymui Eglė Zablockytė.

Šiuolaikiškai modernizavus Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos sporto salę joje bus organizuojami miesto ir šalies sporto renginiai. Tokiu būdu bus didinamas mokinių sportinis meistriškumas ir aktyvinama miesto bendruomenės vaikų ir jaunimo iki 29 metų bei suaugusių fizinė veikla.

Pasak sporto ekspertų atviras rezultatų demonstravimas ne tik skatina skaidrumą – jis padeda susitelkti ir nuolat stengtis pagerinti rezultatus. Atvirumas talkina skaidrumui ir komandiniam spaudimui.

Šiuolaikiška gimnazijos sporto salės švieslentė sudarys sąlygas vaikų fizinio aktyvumo kokybei garantuoti, motyvuos toliau siekti sporto rezultatų ir padės mažinti skirtumus tarp miesto ir kaimo vaikų, didins sportininkų pasitikėjimą jų trenerių ir varžybų teisėjų kompetencija.

Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: