Bendruomenės naujienosReporteris

Sporto šventė Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijoje

Karštą birželio 5-ąją į „Šaltinio“ progimnaziją sugrįžo tradicinė sporto šventė. Šis visų pamėgtas renginys skatina mokinius, jų tėvelius ir visą bendruomenę pasportuoti, rasti laiko pabūti kartu, propaguoja sveiką gyvenimo būdą. Svarbu, kad teikia malonumą ir padeda dieną pasitikti sveikiems ir geros nuotaikos.

Renginio organizatorės, kūno kultūros mokytojos Daiva Dambrauskienė ir Aušrinė Kuncevičienė, nuo pat ryto kvietė 1–4 klasių mokinius apsilankyti batutų parke, vyresnius mokyklos mokinius išbandyti įvairias veiklas kitose aplinkose: Panevėžio moksleivių namuose, R. Sargūno sporto gimnazijoje, nuotykių parke „Orangutanas“. Po to įvyko futbolo varžybos „Tėčiai prieš vaikus“, kuriose nugalėjo…draugystė.

Po pietų vyko iškilmingas sporto šventės atidarymas. Jis prasidėjo V. Mikalausko menų gimnazijos Pučiamųjų orkestro (vad. Saulius Buitvydas) pasirodymu ir šventine eisena. Eisenos priekyje žygiavo „Šaltinio“ progimnazijos direktorė, mokytojai, svečiai. Po to prasidėjo sportinės rungtys. Organizatorės kvietė išbandyti jėgas linksmosiose estafetėse, rankų taiklumo, bėgimo rungtyse. 8a klasės mokiniai net pagerino mokyklos estafečių bėgimo rekordą. Azarto netrūko ir virvės traukimo varžybose. Nestigo gerų emocijų ir noro nugalėti. Varžėsi ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai. Pralaimėjusių ir nuliūdusių nebuvo, nes visi buvo apdovanoti tėvelių paruoštomis dovanėlėmis ir padėkos raštais. Labiausiai vaikams patiko rungtys su dideliais kamuoliais, manekenų laistymas vandeniu, dviejų bėgimas apsimovus vieneriomis kelnėmis. Abejingų neliko stebint šokį su lazdelėmis ir mokslinį šou „Reakcijos“. Mokyklos direktorė Z. Stripeikienė padėkojo visiems: ir šventės organizatoriams, rėmėjams, „Minties“ gimnazijos moksleiviams, padėjusiems teisėjauti varžybose, ir, žinoma, visiems dalyvavusiems.

Galiausiai visi susėdę ant pievutės vaišinosi progimnazijos valgyklos darbuotojų išvirta skania koše, kitais gardumynais. Vakarėjant po atviru dangumi norintys linksminosi diskotekoje.

Sporto šventė  suteikė daug emocijų, leido pajusti komandinę dvasią ir sporto teikiamą naudą, tėveliams – prisiminti vaikystę, žaidimus.

Anorina Samuilienė, Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos mokytoja


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close