Sporto vidurinė mokykla jau garsina Panevėžį ir už Lietuvos ribų

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas dalyvavo Sporto vidurinės mokyklos 1 metų sukakties šventėje. Ta proga surengtame minėjime apdovanoti geriausi treneriai, įvairiose varžybose nugalėję moksleiviai.

Meras pasidžiaugė, kad pirmojo mokyklos gimtadienio proga jau galima kalbėti apie nuveiktus darbus, todėl įstaigos kolektyvui linkėjo įspūdingų laimėjimų ir ryžto nesustoti.

„Vien per šiuos mokslo metus mokiniai pasiekė daugybę pergalių ne tik Panevėžyje, Lietuvoje, bet ir užsienyje. Tai rodo jaunosios kartos gabumus, profesionalų pedagogų darbą bei tinkamą vadovybės kompetenciją formuojant komandą“, – sakė R. Račkauskas.

Mokyklos direktorė Jūratė Pauliukienė pasidžiaugė, kad mokykla jau parengė 50 Lietuvos rinktinės narių ir tikisi per ateinančius metus jų padvigubinti.

Šiuo metu Sporto vidurinės mokyklos 7-11 klasėse mokosi 172 moksleiviai, tarp jų 85 – ne panevėžiečiai. Derindami su mokymo procesu, savo sportinius gebėjimus jie tobulina 12 sporto šakų: bokso, baidarių ir kanojų irklavimo, dziudo, dviračių sporto, futbolas, krepšinio (mergaitės), lengvosios atletikos, plaukimo, rankinio (berniukai), stalo teniso, triatlono. Su jaunaisiais sportininkais dirba pasaulio, Europos, Lietuvos čempionus išugdantys ir patys, kaip sportininkai, daug pasiekę treneriai.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: