Pradžia Aukštaitijos naujienos Sportuoti – niekada nepasiduoti

Sportuoti – niekada nepasiduoti

0

Lietuvos Respublikos Seimo sprendimu nuo  2008-ųjų metų į atmintinų datų sąrašą įtraukta  Kūno kultūros ir sporto diena, kuri Lietuvoje švenčiama pirmąjį spalio šeštadienį.

Kadangi valstybinės mokyklos dirba penkias dienas, ši diena perkelta į pirmadienį. Džiugu, kad į Turmanto pagrindinės mokyklos Sporto šventę atvyko Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus GUSEVAS, mero patarėjas švietimo ir kultūros, socialinės politikos klausimais Vilhelminas Kuzmickas, kompiuterių sistemų specialistas Vitalijus Ščerbakovas.

Šventė, į kurią susirinko 5- 10 klasių mokiniai, buvo ypatinga: vaikams retai pasitaiko galimybė žaisti ir kovoti su Meru; mokyklos pedagogams smagu žinoti, kad Zarasų rajono savivaldybės meras Nikolajus GUSEVAS – buvęs jų kolega: dirbęs šioje mokykloje, o kūno kultūros mokytojui Juozui Matijošaičiui – didelė garbė, nes Meras – ir jo buvęs mokinys.

Amerikietiško  futbolo žaidėjas Knute’as Rockne’as teigė, kad „geriau vienas žmogus parodo, kaip sportuoti, nei penkiasdešimt pasako tų apie tai“. Įvairūs mankštos pratimai, ir žaidimai šiandien vyko kažkaip kitaip  –  ypatingai: mokiniams buvo ne tik rodoma, su jais kartu buvo žaidžiama, kovojama.  Buvo žaidžiamos ir futbolas, ir tinklinis…

Gaila, bet kiekvienas žaidimas baigiasi – baigiasi  ir šventės…  Tačiau liko šaunūs įspūdžiai ir kaskart lydintis nebylus priminimas: „Niekada nepasiduokite. Nesėkmė yra vienintelis pirmas laiptelis į pasisekimą.“ (Jimas Valvano, buvęs JAV koledžų krepšinio treneris).

 

 

Giedrė MIČIŪNIENĖ,

mokytoja

 

Nuotraukos

Vitalijaus  ŠČERBAKOVO,

Zarasų rajono savivaldybės kompiuterių sistemų specialisto

ir Ugniaus MEŠKO, mokytojo

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.