Sprendimas nesiskiepyti pražudė dar vieną panevėžietį

Nuo koronaviruso mirė 53 metų Panevėžio gyventojas UAB „Deliuvis“ direktorius Aidas Nauronis. Apie šią mirtį AINA redakcijai pranešė mirusiojo artimieji.

Koronavirusas smogė visa jėga sveikam, jokių gretutinių ligų neturėjusiam asmeniui. Baisi ir klastinga liga buvo stipresnė už medikus.

„Aidas buvo priėmęs sprendimą nesiskiepyti ir jo apsisprendimas baigėsi tragiškai. Jis buvo įsitikinęs, kad užpuolus virusui jis persirgs, kaip ir daugelis žmonių, lengva forma. Deja buvo kitaip ir medikai, kovoję dėl jo gyvybės visą mėnesį, buvo bejėgiai“, – sakė velionio artimieji.

Artimieji pataria visiems abejojantiems dėl skiepų nuo COVID-19 dar kartą gerai pagalvoti ir pasimokyti iš svetimų, brangiai kainavusių klaidų ir jų nekartoti.

Už pastangas išgelbėti gyvybę mirusiojo artimieji reiškia nuoširdžią padėką VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės, VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės infekcinių ligų klinikos bei VšĮ Vilniaus universitetinės ligoninės Santaros klinikų medikams.

Rugsėjo 22 d. 17 val. velionis bus pašarvotas Panevėžyje „Grauduvos“ laidojimo namų mažojoje salėje. Laidotuvės rugsėjo 23 d. 12 val.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: