Panevėžio rajono socialdemokratų lyderis A.Pocius (Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.)

Sprendžiamas Naujamiesčio mokyklos likimas

Panevėžio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Pocius ir Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Algirdas Kęstutis Rimkus lankėsi Švietimo ir mokslo ministerijoje. Su ministro pareigas laikinai einančiu Juozu Bernatoniu aptartas Naujamiesčio mokyklos klausimas.

Vykdant bendrojo ugdymo mokyklų tinklo pertvarką Naujamiesčio vidurinė mokykla nuo ateinančių mokslo metų turi tapti arba pagrindine, arba gimnazija.

Mokyklos bendruomenė nusiteikusi siekti gimnazijos statuso. Tokį ketinimą palaikanti Panevėžio rajono savivaldybės taryba raštu dar kartą kreipėsi į Švietimo ir mokslo ministeriją dėl vidurinio ugdymo programos akreditavimo. Anksčiau ši programa akredituota nebuvo dėl nepakankamo mokinių skaičiaus aukštesniosiose klasėse.

Gimnazijomis tapti siekiančioms vidurinėms mokykloms keliamas reikalavimas 11–12 klasėse turėti ne mažiau kaip 30 moksleivių. Naujamiestyje šiais mokslo metais mokosi 24, tačiau 2015–2016 mokslo metais į jau sukomplektuotas 11–12 klases turėtų ateiti 32 moksleiviai.

Laikinasis švietimo ir mokslo ministras pažadėjo iki birželio 11 dieną vyksiančio Panevėžio rajono savivaldybės tarybos posėdžio pateikti atsakymą.
Rajono savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: