Pradžia NAUJAUSIOS ŽINIOS A.Štalbergas: tiksliai žinojome, kokiu stiliumi žais „Hapoel“

A.Štalbergas: tiksliai žinojome, kokiu stiliumi žais „Hapoel“

0

Panevėžio „Lietkabelio“ klubas Europos taurės kovas pradėjo pergale 86:72 prieš Jeruzalės „Hapoel“ ekipą.

Vyriausiasis panevėžiečių treneris Artūras Štalbergas pasidžiaugė, kad jo auklėtiniai išpildė visą paruoštą planą, o pergalės lemiamu faktoriumi tapo labai gerai išstudijuotas varžovų žaidimas.

„Labai svarbios rungtynės mums, nors tai ir buvo pirmas mačas Europos taurėje. Mes buvome labai gerai pasiruošę ir tiksliai žinojome, kokiu stiliumi žais „Hapoel“ ir kokios yra komandos silpnosios pusės. Nuo pat dvikovos pradžios stengiamės atakuoti silpnąsias vietas. Po pertraukos atrodėme šviežesni, buvome greitesni ir geriau išpildėme žaidimo planą. Labai svarbu, jog laikėmės savo plano, kurį paruošėme ir jis suveikė. Esu laimingas dėl šios pergalės ir dėl savo komandos žaidimo“, – kalbėjo strategas.

Kitą susitikimą Europos taurėje „Lietkabelis“ žais kitą savaitę Miunchene prieš „Bayern“.

Komentuoti

Prašome įvesti savo komentarą!
Prašome įrašyti savo vardą!

Komentarų sistema leidžia skaitytojams išsakyti savo nuomonę, pasidalinti įdėjomis, pateikti papildomos informacijos ar pasiginčyti su oponentais. Redakcija pasilieka teisę pašalinti skaitytojų vulgarius, skatinančius smurtą, įžeidžiančius, skatinančius tautinę, rasinę, religinę ar kitokią neapykantą ir grasinančius komentarus.