Laisvalaikis - Žiniasklaida - 2019-05-23

Stano: „Kalinys psichologo pagalbą gauną per valandą, o vėžiu sergantis gali jos ir nesulaukti…“

„Kalinys psichologo pagalbą privalo gauti per valandą, ir nesvarbu – diena ar naktis… Jei jos negaus, gali paduoti valstybę į teismą. Tuo metu sergantis vėžiu pagalbos ieško pats ir gali jos nesulaukti“, – jau šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., LNK pokalbių laidoje apie socialinę nelygybę pasakos dainininkas Stanislovas Stavickis-Stano.

Tuo metu 30 metų anglų kalbos mokytoja dirbanti Aušra Gontienė prisipažins atsisakiusi tikrinti abiturientų egzaminus, nes atlyginimas – vergiškas, 64 euro centai už vieną darbą. „Ką tu čia man aiškini, mano tėvas uždirba 6 kartus daugiau“, – žodžius, kuriuos kartais mokytojai išgirsta iš mokinių, cituos mokytoja. Tiek ji, tiek švietimo specialistė, habil. dr. Vilija Targamadzė Lietuvoje ateityje prognozuos tragediją, jei švietimo situacija nepasikeis. „Mokytojas – raktas į šviesią Lietuvos ateitį, jis itin svarbus, ir jei niekas nepasikeis, tai reiškia kultūrinį tautos genocidą ir dar didesnę emigraciją“, – teigs V. Targamadzė.

Lietuva renka Prezidentą, ar išgirs jis, kaip gyvena Lietuvos žmonės? Pokalbių laida „Valanda su Rūta“ jau šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: