Lietuvos naujienos - Verslas - 2019-09-18

Starterio remonto kaina

Reikalingas specialistų atliekamas starterio remontas? Kaina už suteiktą paslaugą priklausys nuo konkretaus atvejo. Starterio patikra kainuoja apie 10 Eur, taisymo kaina skaičiuojama pagal remontuojamas dalis bei atlikto darbo laiką. Starteris yra labai svarbi automobilio dalis, todėl investavę į kokybišką jo funkcionavimą, įgyvendinsite tinkamą sprendimą, kurio rezultatais galėsite būti užtikrinti ilgą laiką.

Starterio remonto kaina priklauso nuo šių veiksnių:

  • automobilio modelio (skirtingiems automobilio modelių tipams gali prireikti atitinkamų dalių, kurių kaina gali skirtis);
  • pažeidimo lygio (kuo ilgiau buvo ignoruotos starterio problemos, tuo daugiau gedimų ir galima didesnė taisymo kaina);
  • pakeistų detalių (tam tikrais atvejais galima rinktis skirtingas to paties tipo detales skirtingomis kainomis)
  • remontavimo trukmės.

Kaip vyksta starterių remontas?

Atlikus profesionalią diagnostiką ir nustačius gedimus, remonto metu išvaloma starterio baterija bei kitos dalys, pakeičiamos reikiamos detalės, kurios iš naujo tinkamai sujungiamos. Visa tai atlikus, testuojama, kaip užsiveda automobilis ir stebima, ar pavyko įveikti problemą.

Starteris nėra pati sudėtingiausia automobilio dalis, todėl patyręs specialistas sutaisys jį per sąlyginai neilgą laiko tarpą, tačiau visa tai priklauso nuo konkretaus atvejo – sudėtingesni starterio gedimai kartais pareikalauja daugiau pastangų.

Starterio remontas kaina, kuri atitiks specialistų meistriškumą bei atliktų darbų kokybę. Patyrusi autoserviso meistrų komanda pasirūpins sklandžiu starteriu funkcionavimu, todėl galite būti užtikrinti, kad Jūsų rūpesčiai atsidurs tinkamose rankose.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: