Startuoja visuotinė maisto dovanojimo akcija

Sulaukiame daug pranešimų, kad dėl karantino viešojo maitinimo įstaigose, parduotuvėse, ūkininkų sandėliuose ir kitur susikaupė didelės nepanaudoto maisto atsargos. Tuo pat metu vis daugiau žmonių dėl karantino ima stokoti duonos kasdieninės. Tai – nepasiturinčios šeimos ir senyvo amžiaus žmonės, kuriems koronovirusas pavojingiausias.

Todėl šiandien drauge su „Maisto bankas“ ir Stiprūs Kartu visoje Lietuvoje pradedame maisto aukų rinkimo akciją. Mūsų fondo savanoriai, tausodami Jūsų sveikatą, atvyks paimti aukojamus produktus ir kartu su „Maisto bankas“ pasirūpins jų pristatymu vargstantiesiems. Su dėkingumu priimsime aukas iš įmonių, ūkininkų ir pavienių geradarių. Jums tereikia susisiekti su artimiausiu regiono pagalbos koordinatoriumi (kontaktai pateikiami skelbime).

Ačiū už jūsų dosnumą ir vienybę! Dalinkitės šia žinia su draugais, artimaisiais ir visais, kas gali padėti mums sukaupti maisto vargstantiesiems atsargas. Jei turite galimybę, atspausdinkite akcijos skelbimus ir iškabinkite artimiausioje viešoje vietoje: daugiabučio laiptinėje, kieme, prekybos centre. Svarbu nedelsti ir veikti jau dabar.

Su tokiais bendražygiais kaip jūs nebaisios jokios negandos, nes esame Stiprūs Kartu!

Taip pat registruokitės savanoriais bei rėmėjais www.fondas.eu arba www.stipruskartu.lt.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: