AINA.LT nuotr.

Stasio Eidrigevičiaus menų centras iškėlė pirmąjį pabaigtuvių vainiką

Panevėžyje ant prieštaringai panevėžiečių vertinamo Stasio Eidrigevičiaus menų centro (SEMC) iškilo pabaigtuvių vainikas, reiškiantis, kad pirminis statybų etapas baigtas ir pagrindinis pastato karkasas jau sumontuotas.

SEMC statančios bendrovės „Panevėžio statybos trestas“ generalinis direktorius Egidijus Urbonas patvirtino, kad pagrindinis pastato konstruktyvas jau sumontuotas, todėl kaip jau įprasta lietuviams sumontavus stogo konstrukcijas, buvo iškeltas pabaigtuvių vainikas. Dabar gi statybininkai pereis į pastato vidų, montuos inžinerinius tinklus ir komunikacijas, vykdys apdailos darbus. Pastarieji darbai, anot E.Urbono, mažiau iš išorės pastebimi, tačiau daug imlesni ir brangiau kainuojantys.

„Taip, sakyčiau tai pirmos pabaigtuvės, tačiau iki galo dar toli. Šis objektas mums nuostolingas, nes kol vyko derinimai, trikdžių šalinimai įvyko dideli kainų pokyčiai. Su pirmuoju etapu susitvarkėme, konstruktyviai viską derinome su užsakovu – savivaldybe ir pavyko susikalbėti dėl kainų indeksavimo. Tačiau kol tie derinimai vyksta terminai irgi nusikelia“,- paklaustas kaip vyko statybų eiga sakė PST vadovas.

Pasidomėjus, kada visgi galima tikėtis tikrųjų SEMC pabaigtuvių, E.Urbonas tikino, kad statybininkai stengsis laikytis nustatytų terminų, tačiau toliau išsilaikant statybinių medžiagų brangimo tendencijoms, jis sakė galutinės statybų datos nurodyti negalintis.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: