Statybininkai baigia darbus Panevėžio Laisvės aikštėje (video)

Šiuo metu laisvės aikštėje vyksta baigiamieji darbai. Kaip teigia Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna, dabar vyksta Laisvės aikštės rekonstrukcijos darbų perdavimo ir priėmimo procesas, todėl statybininkai šalina išaiškėjusius nežymius trūkumus.

Laisvės aikštės rekonstrukcijos projekto vadovė Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vyriausioji specialistė Vita Bubliauskaitė patikslino, kad Laisvės aikštės rekonstrukcijos projektas apėmė beveik 4 hektarų teritoriją, į kurią įėjo Elektros, Vasario 16-osios, Respublikos, Vilniaus ir Klaipėdos gatvių dalys. Bendra projekto vertė (be PVM) viršijo 5 mln. eurų, o su PVM susidarė beveik 6 mln. eurų.

V.Bubliauskaitė patvirtino, kad Laisvės aikštės ir jos prieigų rekonstrukcija turėjo būti baigta rugsėjį, tačiau dabar statybininkai nustatytus defektus turi pašalinti, remiantis valdininkės žodžiais, per protingai įmanomą terminą. Anot pašnekovės, esminių priekaištų ir pastabų užsakovai rangovams neturi, tačiau pastebėta suskilusių Laisvės aikštės dangos plokščių, nustatyta tarp jų aukščio skirtumų, kitų neesminių defektų.

V.Bubliauskaitė patikino, kad dar šiemet Laisvės aikštės darbai turi būti priduoti valstybinei komisijai.

Į klausimą, ar statybininkams nesutrukdė centre, o tiksliau dar statybvietėje organizuota Panevėžio gimtadienio šventė, V.Bubliauskaitė atsakė, jog ir visą Laisvės aikštės rekonstrukcijos laiką per ją vaikščiojo žmonės, o statybininkai turėjo su tuo susitaikyti.

„Panevėžio statybos tresto“ filialo „Gerbusta“ vadovas Kęstutis Kastrickas patikino, kad baigiami kosmetiniai pataisymai ir greičiausiai šią savaitę laisvės aikštė bus priduota.

Gintautas SUBAČIUS


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: