TV3 nuotr.

Stilingas įvaizdis pavasario šventei lauke: kaip nesušalti ir tapti vakaro žvaigžde?

Mama Eglė ir dukra Lėja kiekvienais metais laikosi tradicijos žadinti pavasarį – balandžio mėnesio pabaigoje Eglės sesuo tam rengia įspūdingą šventę gamtoje. Tačiau kitaip, nei įprasta, šįkart prieš didžiąją šventę abi moterys tapo paskutinės TV3 laidos „Spintos šou su Vinted“ dalyvėmis ir nusprendė atlikti savo spintos reviziją. O tada, kai šviesiau tapo ne tik spintoje, bet ir mintyse, jos susitiko su mados eksperte Agne Gilyte, kuri pasidalino visiems aktualiais patarimais.

Lėja pardavimui „Vinted“ atrinko 9 daiktus, o jos mama pasiryžo atsisveikinti net su 11 savo spintos lobyno elementų. Tik kokybiškų medžiagų drabužius mėgstanti Eglė per savaitę iš to uždirbo 112 eurų, o Lėjos sąskaita pasipildė 60 eurų.

Pirmiausiai mados ekspertė A. Gilytė peržvelgė Eglės spintą, kuri ją nustebino įvairiausių spalvų, raštų ir tekstūrų drabužiais. Pati stilistė garsėja tuo, jog mėgsta minimalizmą, ir, kaip sako pati, pažįsta vos tris spalvas, todėl paruošti Eglę šventei iššūkiu tapo ir jai. „Manau, kad geriausias variantas šiai šventei gamtoje yra sluoksniavimas, kad drabužius būtų lengva ir apsivilkti, ir taip pat juos nusimesti“, – sakė Agnė ir kartu su Egle leidosi į paieškas po daugybę variantų tam siūlančią „Vinted“ programėlę.

Jei Eglės spinta buvo itin spalvinga, A. Gilytė pastebėjo, kad visai kitokia yra jos dukros Lėjos drabužinė. Nepaisant to, kad pati mergina sakys labiausiai mėgstanti šviesius drabužius, tamsių spalvų čia visgi bus daugiau.

Būtent sluoksniavimo idėją Agnė siūlys ir Lėjai, o kadangi šventė minima pavasarį, abi moterys Lėjai parinko šviesesnių spalvų drabužius, kuriuos derino su tais, kuriuos Lėja jau turi spintoje. Pagrindiniu akcentu tapo pastarosios pamilta elegantiška skrybėlė.

„Esu labai patenkinta savo nauju įvaizdžiu, o mama tiesiog švyti! Geriausias dalykas, kurį įžvelgiu visame savo derinyje, yra faktas, kad tai yra tokie drabužiai, kuriuos aš tikrai pritaikysiu dar ne kartą, ir ne tik šiai progai“, – pamačiusi A. Gilytės parinktą įvaizdį sakė džiaugsmo neslepianti Lėja.

Jos mama antrino, kad apranga yra puiki, tačiau didžiausią įspūdį šios laidos metu jai paliko kitas faktas – tai, kad atvėrusi savo dukros spintą pamatė, kiek Lėja jos pačios drabužių prikėlė antram gyvenimui.

„Mūsų mada yra tikrai labai atsakinga – vien jau aš nešioju mamos drabužius, tad jie pragyvena ir dar ilgiau. Manau, kad atsakingai į madą žiūriu jau nuo pat vaikystės“, – sakė Lėja.

Atsakinga mada tikrai egzistuoja!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: