Grožis - Laisvalaikis - Mada - 2021-06-22

Stilingiausi papuošalai šį sezoną

Moteris yra gražioji lytis, kuri mėgsta save palepinti ir pasipuošti. Moterys neįsivaizduoja savo gyvenimo be gražių daiktų, papuošalų ir rūbų, tačiau visko yra tiek daug, kad moterims būna sunku net ir išsirinkti patinkančius rūbus ir papuošalus. Šiuolaikiniame pasaulyje visos norime būti madingos, gražios ir išskirtinės, dėl to prie savo aprangos privalome derinti aksesuarus ir sekti naujausias madas.

Aptarkime, kokie papuošalai madingiausi šį sezoną:
  • Pirmasis ir labiausiai atkreipiantis dėmesį aksesuaras yra auskarai. Auskarus mes dėvime kiekvieną dieną, nes galima rinktis puošnius ir solidžius. Šį sezoną nebijokite eksperimentuoti ir pamirškime prie ausų prigludusius auskarus, nes madingiausi yra dideli ir visokiausių formų auskarai.
  • Taip pat verta paminėti, jog šį sezoną madingi ne tik dideli, bet ir skirtingi auskarai, kad būtų galima sukurti kuo daugiau įvaizdžių. Nebijokite eksperimentuoti ir išbandykite skirtingus auskarus, kuriuos priderinti prie aprangos nėra sunku. Dideli ir skirtingi auskarai tikrai atkreips daugelio dėmesį ir pagyvins Jūsų stilių.
  • Perlai taip pat bus labai madingi, ypač pakabukai iš perlų. Nors perlais puoštų drabužių ir papuošalų parduotuvėse galima matyti jau ne vienerius metus, šiais metais jie taps dar labiau populiarūs. Ne veltui sakoma jog perlai niekada neišeis iš mados ir bent keletą papuošalų su jais reikėtų turėti. Perlo pakabukas ne tik madingas, bet ir tinkantis prie visko.
  • Taip pat madingi ir prie kaklo prigludę karoliai. Jie ne tik puošnūs bet ir patogūs, galima juos derinti ne tik su kitais papuošalais, bet ir su kitais pakabukais, jei norima didesnio ir puošnesnio efekto.
  • Madingos ir grandinės su dideliais pakabukais. Madingi perlai ir kryželiai, kurie jau madingi ne vienerius metus, dėl to įsigiję galėsite nešioti ne vieną sezoną.
  • Madingi ir dideli žiedai, jų komplektai, kurie derinami su mažesniais žiedais. Populiarios žiedų kombinacijos, kuomet ant kiekvieno piršto yra bent po vieną žiedą.

Moterys, niekuomet nenustokime puoštis ir gražintis, nes mes esame šio pasaulio puošmena. Pasilepinkime puikiais papuošalais, kurie ne tik suteiks mums žavesio, bet ir pagyvins aprangą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: