Stovykla Medininkuose: panevėžiečiai antri

Liepos 20–26 dienomis Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir Lietuvos šaulių sąjunga organizavo vaikų vasaros poilsio stovyklą Medininkų kaime, Vilniaus rajone.

Į stovyklą atvyko komandos iš Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Tauragės ir Telšių apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų. Juos lydėjo pareigūnai, kurie organizavo užsiėmimus, užtikrino vaikų saugumą ir viešąją tvarką.

Panevėžio apskrities komandą sudarė 8 jaunieji policijos rėmėjai, 5 jaunieji šauliai ir bendruomenės pareigūnė Renata Gustaitienė. Vaikai dalyvavo rikiuotės pratybose, būrių prisistatymo bei talentų konkurse, dalyvavo savigynos, šaudymo, smiginio pratybose. Jėgas išmėgino krepšinio, futbolo, tinklinio aikštelėse, žaidė kvadratą.

Stovyklautojai buvo supažindinti su pasieniečių profesija, aplankė mokyklos muziejų, stebėjo kinologų ir jų keturkojų augintinių pasirodymą. Be to, susipažino su mobiliosios kuopos ir kriminalinės laboratorijos darbu ir galimybėmis, saugaus eismo įrenginiais, ugniagesių profesija. Vyko į Medininkų pilį, Juozapinės kalną, nužygiavo 6 km trasą Rūdininkų poligone.

Vaikai ne tik smagiai praleido laiką, susirado naujų draugų, bet ir praplėtė akiratį, gavo naudingos informaciją apie įvairių padalinių darbą, profesijas. Panevėžio apskrities komanda, pasivadinusi „Spartiečiais“, nusileidusi tik 2,5 balais laimėtojams klaipėdiečiams, bendroje įskaitoje iškovojo antrąją vietą.


Karolina Miganovičienė

AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: