STT atlieka ikiteisminį tyrimą dėl Šiaulių rajono savivaldybės darbuotojų kyšininkavimo

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai atlikdami ikiteisminį tyrimą, pareiškė įtarimus dviem savivaldybės darbuotojams ir vienos privačios bendrovės darbuotojui.

Įtarimai dėl galimo kyšininkavimo pareikšti Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėjui S. D. ir šio skyriaus vyr. specialistui A. Ž. Įtarimai dėl papirkimo pareikšti vienam privačios bendrovės darbuotojui.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, minėti savivaldybės darbuotojai priėmė kyšius iš vienos Šiaulių rajono savivaldybės administracijos viešuosiuose pirkimuose dalyvaujančios įmonės atstovo už galimą palankumą kontroliuojant šios įmonės atliekamus darbus.

Atliekant tyrimo veiksmus, praeitą savaitę įtariamųjų darbo vietose ir namuose buvo atliktos kratos. Teismo sprendimu Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus vedėjas S. D. ir šio skyriaus vyr. specialistas A. Ž. nušalinti nuo pareigų 1 mėnesiui.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: