Studentai ir dėstytojai organizavo renginį „Kasdieninė sveikatos priežiūra“

2015 m. spalio 15 d. Panevėžio kolegijos Biomedicinos mokslų katedros Bendrosios praktikos slaugos ir Burnos higienos studijų programų studentai ir dėstytojai organizavo renginį „Kasdieninė sveikatos priežiūra“, kuris skirtas prisidėti prie Panevėžio miesto savivaldybės sveikatinimo projekto „Spalis sveikatos stiprinimo mėnuo Panevėžyje“.

Renginio metu gyventojai buvo kviečiami prisiminti svarbiausias taisykles, kurios padeda išsaugoti sveikatą, buvo pasakojama apie rankų plovimą, matuojamas kraujo spaudimas, pasakojama apie dantų priežiūrą. Susidomėjusiems gyventojams buvo demonstruojamos TePe tarpdančių priežiūros priemonės, pasakojama apie dantų implantų priežiūros svarbą ir priemonių pasirinkimą.

Smagu paminėti, kad renginyje apsilankė 100 vaikų iš Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazijos, Panevėžio pradinės mokyklos, Panevėžio r. Pažagienių mokyklos darželio.

Vaikai buvo supažindinti su Panevėžio kolegijoje esančia Burnos priežiūros laboratorija, jiems parodyta, kaip veikia odontologinė įranga. Burnos higienos studentai paaiškino apie dantų svarbą, pamokė kaip reikia tinkamai išsivalyti dantis, patikrino, kaip vaikai išsivalę dantis.

Išklausiusiems mokymus vaikams buvo įteikti rėmėjų dovanoti Jordan dantų šepetėliai.

Rima Adomaitienė
Lektorė
PANEVĖŽIO KOLEGIJA


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply