Studentų dienos proga – prezervatyvai iš politikų rankų

Politikai užsimojo studentus pamokyti lovos reikalų. Studentų dienos proga Socialdemokratų partijos Panevėžio jaunimo skyriaus pirmininkė Modesta Petrauskaitė ne tik studentams dovanojo beveik šimtą prezervatyvų, bet ir pamokė kaip juos naudoti.

Taip išradingai studentams įteikdami prezervatyvus, Lietuvos Socialdemokratų partijos Panevėžio rajono jaunimo skyriaus jaunieji politikai nutarė pasveikinti besimokančius aukštosiose mokyklose. Vėlyvą vakarą iš lovų ištraukę jaunuolius politikai, ne tik apdovanojo apsisaugojimo priemonėmis, bet ir papasakojo, ką su jomis veikti.

Kone iš miegų prikelti studentai pasakoja, iš pradžių nesupratę, kas ir kodėl juos sveikina. Vieniems tiesiai į rankas įbrukti prezervatyvai, o tiems, kurių nepavyko rasti kambariuose, dovanėlė prilipdyta tiesiai ant durų. Beje, šalia dovanėlės ir lipdukas, kuriame užrašas „su mumis būsite saugūs“.

Studentai juokavo, kad tokių akcijų galėtų būti dažniau, taip pavyktų ir vieną kitą eurą sutaupyti. Socialdemokratė Modesta Petrauskaitė patikino, kad nepamirš jaunuolių, ir tokiomis dovanomis, manoma, ateityje dar pamalonins.

Nors studentai džiaugėsi gavę tokias netradicines dovanas, tačiau jos taip nenudžiugino šiandien ryte į darbą atėjusių valytojų. Prezervatyvai su politikų reklama kabėjo ne tik ant daugelio durų, bet jų rasta ir tualete, vonioje ir virtuvėje. Visi jie buvo skubiai surinkti ir išmesti į šiukšliadėžes.

 

Plačiau vaizdo reportaže.

GNTV_logotipas_baltas


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: