Studentų savaitės renginių ciklas Panevėžio kolegijoje

Balandžio 24-29 dienomis Panevėžio kolegijoje vienas po kito vyko studentų savaitės renginiai. Kasmet organizuojama studentų savaitė šiais metais išsiskyrė renginių įvairumu ir studentų aktyviu įsitraukimu ne tik organizuojant renginius, bet ir dalyvaujant juose.

Panevėžio kolegijoje studentų savaitė startavo intelektualiu žaidimu – protmūšiu „Panko Protai“. Protmūšyje komandų įvairovė išties stebino – dalyvavo Miltinio gimnazijos mokiniai (komanda „13“), Minties gimnazijos mokiniai (komanda „Help us“), Lietuvos kariuomenės atstovai (komanda „Husarai“) bei Panevėžio kolegijos atstovai: socialinio darbo studijų programos studentės (komanda „Panevėžio gelbėtojos“) bei kineziterapijos studijų programos studentai (komanda „Cerebrum“). Pirmąją vietą laimėjo kolegijos svečiai – kariuomenės atstovai (komanda „Husarai’“), o antrąja ir trečiąja vietas užėmė gimnazijų komandos.

Technologijos mokslų fakultetas, prisidėdamas prie studentų savaitės renginių, pakvietė Lietuvos kolegijų Statybos studijų programos studentus į „Jaunojo statybininko“ konkursą. Po nuotaikingo komandų prisistatymo komandos susėdo prie pirmosios užduoties ir mobiliaisiais telefonais atsakinėjo į teorinio testo klausimus. Gamta nepagailėjo antrosios užduoties atlikėjų – geodezinius prietaisus Aleksandro paminklo aukščiui nustatyti teko slėpti po skėčiais. Emocingiausioje užduotyje – per vieną valandą naudojant dviejų rūšių makaronus ir klijus pastatyti kuo aukštesnę piramidę – lyderiai keitėsi ne vieną kartą. Po įnirtingos kovos konkurso nugalėtojų vardą pelnė Šiaulių valstybinės kolegijos komanda „Svakiukai“, kuriems atiteko individualios įmonės „Stetiškių ūkis“ savininko Alfonso Gabriūno įsteigtas piniginis prizas. Antrieji liko Panevėžio kolegijos komandos „Kiaura plyta“ nariai. Trečioji vieta atiteko Klaipėdos valstybinės kolegijos komandai „Statybininko ašara“.

Savaitės renginių ciklą tęsė Karjeros dienos renginys „Daryk karjerą Lietuvoje“, kuriame nestigo aktualių ir intriguojančių susitikimų, buvo sudaryta galimybė tiesiogiai užmegzti naudingų kontaktų, išgirsti patarimų, kaip efektyviai kopti karjeros laiptais. Susitikimuose su atitinkamų sričių ekspertais nuskambėjo daug praktiškų įžvalgų, kaip elgtis darbo pokalbio metu, kaip nepriekaištingai parašyti CV. Kiekvienas dalyvavęs svečias pasidalino savo sėkmės istorijomis kopiant karjeros laiptais.

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet studentų savaitės vienu iš pagrindinių renginių tapo Studentų mokslinės draugijos organizuojama konferencija „Mokslo šaknys 2017“. Kiekvienais metais konferencija tampa vis brandesnė ir solidesnė, demonstruodama išaugusias studentų mokslines kompetencijas. Plenarinio posėdžio metu ir penkiose sekcijose buvo perskaityta virš 50 mokslinių pranešimų, kurie publikuojami jau septintajame Mokslo šaknų leidinio numeryje. Išklausius pranešimus buvo išrinkti geriausi darbai, o jų autorius vertingais prizais apdovanojo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Savaitės renginių ciklą vainikavo Panevėžio kolegijos ALUMNI klubo suorganizuota pirmoji išvyka. Nors lietus šiek tiek pakeitė alumniečių planus, tačiau visų geros nuotaikos ir šaunios kompanijos dėka diena neprailgo. Svarbiausias pirmosios išvykos ALUMNI klubo narių darbas – pačių rankomis pagaminta vėliava!

Džiugu, kad kasmet studentų savaitės renginiai suburia vis daugiau ne tik Panevėžio kolegijos, bet ir kitų aukštųjų mokyklų studentų. Renginiai, konkursai ir konferencijos – visa tai, kas reikalinga jauno žmogaus tobulėjimui.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite:

Leave a Reply